Автор: MILLION
15 Дек. 2019

Автомобільна прем’єра Taycan 4S, Macan Turbo і 99X Electric в Каліфорнії

Porsche Taycan святкує свою прем’єру в США на Лос-Анджелеському автосалоні. Перший електричний, чотиридверний спортивний седан пропонує очікувану від Porsche продуктивність та ефективність, поєднану із щоденною практичністю. Інноваційні технології та можливості Taycan встановлюють нові стандарти в галузі сталого виробництва та діджиталізації.

 

Центральне місце на стенді Porsche займає новий Taycan 4S, який розширює модельний ряд, який до цього складався лише з Taycan Turbo й Taycan Turbo S. Taycan 4S доступний з акумуляторними батареями двох місткостей: батарея Performance генерує до 390 кВт (530 к.с.), у той час як Performance Plus видає потужність до 420 кВт (571 к.с.).

.

Картинки по запросу Taycan 4S

.

«Торік ми презентували нове покоління 911 в Лос-Анджелесі», каже Олівер Блюм, Голова Виконавчого комітету Porsche AG. «Слідом за ним іде Taycan – наш перший електричний спортивний автомобіль. Каліфорнія протягом десятиліть була другим домом для Porsche. Тут знаходиться найбільша фан-база моделі 911. З Taycan ми приєднуємо наше інноваційне майбутнє до непереможного минулого і продовжує історію легендарного успіху».

.

Картинки по запросу Taycan 4S

.

Окрім Taycan, Porsche також обрав автосалон в Лос-Анджелесі як місце для прем’єри нового Macan Turbo в Сполучених Штатах. З потужністю 324 кВт (440 к.с.), цей кросовер для міста претендує на флагманський статус серед компактних спортивних позашляховиків Porsche. Одночасно з дебютом Porsche на Formula E 22-23 листопада 2019 року, у Саудівській Аравії, на Лос-Анджелеському автосалоні представлено перший повністю електричний гоночний автомобіль бренду – Porsche 99X Electric.

 

Porsche Taycan 4S: третя версія електричного спортивного автомобіля

 

Слідуючи за Taycan Turbo S і Taycan Turbo, Taycan 4S став новою точкою відліку модельного ряду електрокарів. Однорівнева акумуляторна батарея Performance із загальною місткістю 79.2 кВт встановлена стандартно, у той час як дворівнева батарея Performance Plus (загальна місткість 93.4 кВт), знайома в моделях Taycan Turbo S і Taycan Turbo, доступна опціональна.Відповідно, відрізняється діапазон вихідної потужності: з батареєю Performance автомобіль Taycan 4S генерує до 390 кВт (530 к.с.) максимальної вихідної потужності. Обладнаний батареєю Performance Plus, він видає до 420 кВт (571 к.с.).

.

Картинки по запросу Taycan 4S

.

В обох варіантах Taycan 4S розганяється до 100 км/год за 4,0 секунди. Максимальна швидкість також складає 250 км/год в обох випадках. Запас ходу з батареєю Performance складає до 407 км і до 463 км із батареєю Performance Plus (відповідно до стандартів WLTP). Пікова зарядна здатність складає 225 кВт (батарея Performance) або 270 кВт (батарея Performance Plus).

Прискорення, що перехоплює подих, типова для спортивних автомобілів тягова сила та неймовірна тривала потужність – модель 4S також отримала всі сильні характеристики Taycan. Синхронний електродвигун із постійною напругою на задній осі має активну довжину 130 міліметрів, тобто є на 80 міліметрів коротшим, ніж на Taycan Turbo S і Taycan Turbo. З двома синхронними електродвигунами на передній та задній осях, та із двошвидкісною трансмісією на задній осі, архітектура має такі ж основні технічні характеристики, як в інших моделях цього ряду. Те ж саме стосується системи управління зарядженням та зразкової аеродинаміки.

.

Картинки по запросу Taycan 4S

.

З коефіцієнтом аеродинамічного опору від 0.22, ви отримуєте електромобіль, що прорізає простір та час, споживає менше електричного заряду та демонструє вражаюче прискорення.Своїм стильним, пуристичним дизайном Taycan оголошує початок нової ери. У той самий час він має ту ДНК, за якою впізнається дизайн Porsche. Спереду він виглядає особливо широким і пласким із чітко окресленими крилами. Силует сформовано спортивною лінією даху, що плавно знижується назад. Бокові елементи також характерно виразно окреслені. Бездоганний кузов, витончені задні стійки й виразні окати крил, разом утворюють гостро впізнавану задню частину кузова, типову для автомобілів бренду. Також присутні такі інноваційні елементи, як логотип Porsche інтегрований у задній світловій панелі.

 

Дизайн інтер’єру так само сигналізує про початок нової ери своєю чіткою структурою й абсолютно новою архітектурою. Окремо розташована, вигнута панель приладів виступає високо над торпедою. Центральний 10,9-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи та опціональний дисплей на місці пасажира поєднані таким чином, щоб утворювати єдину лінію панелі чорного кольору.Porsche використовує центрально-мережеву систему контролю для шасі Taycan.

 

Інтегрована система Porsche 4D Chassis Control аналізує й синхронізує всі системи шасі в режимі реального часу. Стандартно Taycan 4S має адаптивну пневматичну підвіску з трикамерною технологією, включаючи електронну систему керування жорсткістю підвіски PASM (Porsche Active Suspension Management). Стандартно Taycan 4S має пофарбовані в червоний колір шестипоршневі фіксовані гальмівні супорти на передній осі з внутрішньо вентильованими чавунними гальмівними дисками. На задній осі використовуються чотирипоршневі гальма. Діаметр гальмівних дисків складає 360 мм на передній осі та 358 мм на задній. 

 

Джерело

Рекомендуем почитать

Если завтра мы перестанем уничтожать дикую природу, ей понадобится примерно 5 млн. лет, чтобы восстановить свой потенциал

Самый длинный 2-этажный мост открыли в Китае

"Единственное, о чем мы когда-либо спорим, это кто больше любит друг друга"- Том Хэнкс