Автор: MILLION
06 Дек. 2019

М'ясо майбутнього в супермаркетах України

На початку листопада американський стартап Beyond Meat вийшов на український ринок з продуктами у вигляді бургерних котлет і ковбасок з рослинного м'яса. Вже зараз ви можете спробувати новинки в ресторанах і кафе, а з 15 грудня продукт з’явиться в роздрібному продажі. Про це повідомляє офіційний дистриб'ютор компанія «Вест Мілз».

Перший місяць на ринку України виявився дуже успішним для Beyond Meat. Страви з м'ясом на рослинній основі з'явилися в багатьох закладах Києва та Одеси. Однак незабаром його можна буде спробувати не тільки в ресторанах, але й приготувати у себе вдома. З 15 грудня бургерні котлети та ковбаски почнуть продаватися в мережах «Еко-Лавка», «VEGETUS» і в магазині Мясторія (ЦУМ). Також стане доступне онлайн-замовлення.

.

.

Очікувана ціна за упаковку двох котлет - 270 грн.

«Спочатку ми не планували виходити в рітейл так швидко, але після запуску на українському ринку отримали сотні дзвінків із запитами на продаж бургерних котлет для домашнього приготування. Оцінивши попит ми вирішили реалізувати таку можливість ще до нового року», - повідомив директор «Вест Мілз» Станіслав Луцкович.

Список закладів, які додають в меню рослинне м'ясо збільшується з кожним днем: ЖЗЛ, Queen, BEEF meat & wine, The Burger, Not only Fish, Avalon, Mocco, Normal, Havana, Fabius, Villa Riviera, Маяк, Bassano, Champion Hall, Монтеккі v Капулетті, PR BAR, Нікого Не Їм, MY! Burgers & Fries, IZone Cafe, Альтруіст, ORANG + UTAN, Omega Three, Ketchup Room, ресторани сім'ї Діми Борисова та мережа Star Burger.

Також незабаром планується поява страв з м'ясом на рослинній основі в деяких українських спортклубах і готелях.

Рекомендуем почитать

Гвен Стефани продала свой особняк за $ 21 миллион

Oyster King Сергій Стахов: «Моя мрія – зробити морепродукти доступними для українців»

Тема экологии всегда стояла остро для всех стран мира, и Люк Бессон не смог остаться в стороне