Автор: LADY MILLION
17 Мар. 2020

Наталія Романюк, учасниця конкурсу Mrs. Ukraine International: «Участь у конкурсі — це велике зростання мене як особистості, це самодисципліна, формування конкретних запитів та їх чітка реалізація, це боротьба зі страхами і запереченнями».

Що зараз є для вас найважчим у підготовці до конкурсу, і чому?

Насамперед, було важко прийняти рішення про участь у конкурсі. Бо треба було змінювати частину свого життя і чітко розуміти, готовий ти до цього чи ні.

Але я впевнена, що все, що відбувається в житті кожної людини, — це не випадково, і точно на користь. Тільки питання в тому, чи вона особисто це усвідомлює.

Також створення суконь — це для мене енергетично складно. Дуже багато нюансів, які забирають енергію.

Часто взяти участь у подібному конкурсі — це мрія дитинства…

Для мене — аж ніяк. Ніколи про таке не мріяла в дитинстві. Цей випадок для мене — як досвід, як зростання, як глобальні зміни в житті.

Звісно, такий запит в мене був, і саме життя показало, в якому напрямку рухатись, от і все. Ми часто заважаємо самим собі досягати тих чи інших результатів — через страх, сумніви та нав'язані кимось думки. Абсолютно не чуємо себе. І я такою колись була. Довелось виховати в собі нові навички.

Що для вас означає участь в конкурсі Mrs. Ukraine International?

Участь в конкурсі — це велике зростання мене як особистості, це самодисципліна, формування конкретних запитів та їх чітка реалізація, це боротьба зі страхами і запереченнями.

Я людина, яка постійно діє. Часто нам складно побудувати свою стратегію і йти до своєї мети — не на конкретному відрізку часу, а постійно.

Я задоволена тією трансформацією свого життя, яку вже маю.

Конкурс відбудеться вже зовсім скоро. Підготовка в умовах карантину — це як?

За цей час відбулося чимало подій в нашій державі та світі, які на мене впливали і впливають в певній мірі й зараз.

Душевний спокій і мир в душі — ось той ресурсний стан, в якому я зараз знаходжуся. Досягнути його — це величезна робота в умовах такої непростої ситуації.

Я намагаюсь добре спати, правильно харчуватися, практикую медитації, обмежую спілкування з багатьма людьми в соціумі, особливо з тими, які не мають здорової оцінки щодо того, що відбувається.

Наприклад, за період підготовки до конкурсу я свідомо відмовилася від спілкування з людьми, на яких раніше йшла частина моєї енергії.

Я дуже люблю залишатися наодинці зі своїми думками — це дозволяє мені максимально зосередитися і зробити правильні кроки в тій чи іншій ситуації.

Я дуже багато аналізую всі процеси в нашій країні, і на все в мене є своя думка. Такі ситуації досить чітко показують, над чим нам потрібно працювати, або ж взагалі навчатися новому. Здоров'я, успіх, любов — не в комусь чи в чомусь. Це все — в нас.

Щось змінилось у вашому житті з моменту прийняття рішення про участь у цьому престижному конкурсі?

Так. Трохи більше, ніж за півроку, трансформувалося все моє життя — світогляд і мислення. Я дуже багато уваги приділяю роботі над собою, і тому все змінюється.

Я знайшла справжніх друзів, згодом змінилось коло моїх знайомих і друзів. Цим змінам я дуже радію. Адже я там, де мені комфортно, і я маю однодумців — це важливо.

На сьогодні я чітко розумію, що сфера моєї діяльності також дещо трансформується. Усвідомлення такого рішення прийшло після катастрофи українського літака над Тегераном в січні. А перед тим мені знайома подарувала книжку Луїзи Хей «Життя тебе любить»; вона також зіграла неабияку роль в питанні щодо того, чи повністю я себе реалізовую.

У світі все змінюється, вічні — лише самі зміни.

Під час підготовки до конкурсу стільки всього відбулося, і мені дивно, що люди навіть не розуміють, що місія людства стає дещо інакшою.

Краса врятує світ?

Я би сказала змінить, але не врятує. Приклад тому — соціальні мережі і, на жаль, всілякі зміни.

Якщо йдеться про людину як особистість, то як можна стверджувати, що хтось гарний, а хтось ні. Я згодна з поняттям симетрії та асиметрії обличчя. А вона в нас, людей, буває вродженою або набутою в процесі життя через різні нюанси і вплив виховання. І термін «краса» тут ні до чого.

Люди судять нас за зовнішністю, а Бог — за змістом душі. Для Нього всі красиві.

Розкажіть про створення ваших суконь.

Одразу скажу, що всіх таємниць розкрити не можу. Конкурс складається з декількох дефіле. Всі образи створюються індивідуально для мене. Ім'я дизайнера тримаю поки в таємниці. Це був мій свідомий вибір, і я дуже пишаюся, що ця людина робить набагато більше, ніж просто створення одягу. Цей одяг створюється душею.

На створення костюмів дизайнера надихали видатні художники та їх полотна, фільми, а також публічні особи.

Особисто я дуже ретельно підходжу до створення суконь. Я повністю вивчала картини і спеціально дивилася фільми, аби на сцені в квітні відтворити максимально гармонічно всі образи і донести важливі цінності. Це дуже цікавий досвід і, водночас, непростий. Кожен з образів буде різним і буде нести свою, індивідуальну інформацію — це захоплює, чим я дуже задоволена.

Уявіть, що ви виграли конкурс Mrs. Ukraine International 2020. Яким буде ваш ранок наступного дня?

Щасливим і з посмішкою — це в кращому випадку. А в гіршому — я можу просто не заснути від надлишку емоцій.

Для мене вже є перемогою те, що я зважилась на таке рішення, і я про це не жалкую. Я просто живу, а не беру участь у якомусь конкурсі чи отримую нагороду задля того, щоб бути для когось прикладом для наслідування.

Насамперед, підготовка до конкурсу — це тяжка праця. І якщо цей шлях долати щиро і з любов'ю до самого себе, всі двері перед нами відчиняться — неважливо, яке місце ти посядеш у фіналі.

Рекомендуем почитать

Рекламная кампания Dior осень-зима 2019/2020

Стеклянные иглу в лесах Финляндии

Amazon укрепляют свои позиции в Индии