Автор: MILLION
27 Мар. 2020

В Україні відзняли перший відеокліп, не порушуючи вимог карантину. Музичне відео на нову пісню TARABAROVA

Співачка TARABAROVA, яка першою ще 11 березня започаткувала тенденцію проведення онлайн-концертів під час карантину, вирішила не зупинятися на досягнутому та відзняла перший онлайн-кліп. Музичне відео на композицію «Найкрасивіша. NO STRESS» створили згідно зі всіма нормами карантину: співачка та танцівниці знімали себе самостійно, не виходячи з дому:

View this post on Instagram

Ми відзняли перший відео кліп не порушуючи вимог карантину!👌🏻 ⠀ Відео на пісню «Найкрасивіша. NO STRESS» ми відзняли не виходячи з дому 👌🏻 Я та крутіші dance - girls знімали себе самостійно🎬 ⠀ Реалізувати ідею допомогла відома режисерка та чудова дівчинка @innagrabar 💋 Проста, на перший погляд, ідея вимагала ретельної підготовки – ми годинами online обговорювали образи та мейк, повторювали танцювальні рухи, обирали локації та ракурси зйомок, консультувались, як краще виставити світло. ⠀ Монтаж відео, пост-продакшн та кольоро-корекцію робили так само дистанційно. ⠀ Прем’єра відео вже на наступному тижні! ⠀ А ми ще раз закликаємо залишатися вдома, та творити дива разом. #TogetherAtHome ⠀ P.s.: пісня вже на всіх муз майданчиках світу 🔊 та на найкращих радіостанціях України! ⠀ #Найкрасивіша #NOSTRESS #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики

A post shared by @ tarabarova on

Реалізувати ідею допомогла відома режисерка Інна Грабар. Проста, на перший погляд ідея, вимагала ретельної підготовки – ціла команда годинами в онлайні обговорювали образи та мейк-ап, повторювали танцювальні рухи, обирали локації та ракурси зйомок, консультувались, як краще виставити світло.

Монтаж відео, пост-продакшн та кольорокорекцію робили теж дистанційно.

Прем’єра кліпу запланована на наступний тиждень, а трек «Найкрасивіша. NO STRESS» уже можна почути на радіостанціях країни та за посиланням:

https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/812.

А поки Світлана Тарабарова ще раз закликає залишатися вдома та творити дива разом.

Рекомендуем почитать

Небесные тела в коллекции часов La D De Dior Rose Céleste

Кому набор для пинг-понга от Louis Vuitton стоимостью $ 2,300?

Новий Audi RS7