Автор: Театрознавиця – Катерина Морозова
23 Фев. 2022

25 та 26 лютого о 19:00 у Національній опереті України – прем’єра!

THE BALL / БАЛ – імпровізаційна вистава, в основі якої сучасні експерименти старовинної комедії дель арте (Commedia dell’Arte). Картини XX століття постають перед глядачем, як чуттєві та поетичні образи. Герої вистави не промовляють ні слова, але сценічне дійство дійсно захоплює! Музика скеровує дії артистів і стрімко переносить глядача у нову реальність. 

·

·

«Ключова тема вистави – Італія  XX століття: від 00-х до 80-х років.  Це той проміжок часу, коли ще не існувало продуктів цифрової цивілізації – Інтернет-зв’язку, гаджетів, мобільних пристроїв... Дія вистави зосереджена у балетній залі. Музика італійських композиторів допомагає публіці мандрувати епохами та спостерігати якими були взаємовідносини людей у минулому столітті, як вони комунікували між собою, –  розповідає режисер-постановник вистави Маттео Сп'яцці, – Я прагну донести  глядачам ідею про те, що час трансформує багато речей у нашому житті, а почуття залишаються незмінними. У виставі не буде головних ролей, у їхньому традиційному розумінні. Для мене процес створення вистави цілком імпровізаційний, він завжди подібний до поезії – натхненний і непередбачуваний».

·

·

Спільна постановка італійських та українських митців про взаємовідносини людей, оповідані мовою пластики, музики та вічних почуттів – найнесподіваніша прем'єра 87 театрального сезону Національної оперети України!

·

Режисер-постановник – Маттео Сп'яцці

Балетмейстерка-постановниця – Катя Тубіні

Диригент-постановник – Сергій Нестерук

Художник-постановник – народний артист України Олександр Білозуб

Художниця (костюми) – Алія Меженіна

·

Проєкт реалізується за підтримки Італійського інституту культури у Києві.

·

Рекомендуем почитать

Four Seasons знають, чого хочуть гості - керувати світом з долоні

iPhone 11: быть тройной камере или не быть?

Первый умный город в Лас-Вегасе