Автор: MILLION
29 Мар. 2021

Де пройти курси психології в Києві під час локдауну

Останній рік показав, що освітньому бізнесу вкрай необхідно бути в онлайні. Багато класних експертів-психологів, які проводять навчання, змушені припиняти свою активність на час карантину. Тому керівники і педагоги Академії практичної психології Ігоря Погодіна роблять все, щоб їх продукти були доступні людям, незалежно від місця розташування.

Всі флагманські курси і події можна пройти в інтернеті, не залишаючи власного будинку.

Що проходить в Академії:

Курс з навчання гештальт-консультування

Цей авторський курс створений командою кращий гештальт-терапевтів Академії практичної психології. Завдання – дати майбутньому фахівцю базову теорію і основні методи гештальт-терапії. В ході навчання учень отримує багато практики. У сукупності це дає можливість по завершенні курсу отримати професію гештальт-консультанта.

Курс "Психологія щасливої жінки"

У цього продукту немає нічого спільного із другосортними матеріалами про те, як "закадрити мільйонера". Це авторська розробка Ігоря Погодіна, завдяки якій жінка вирішує головну проблему – починає любити себе, перестає гнатися за ефемерним щастям і знаходить його тут і зараз. В першу чергу курс допомагає почати розуміти себе, свої бажання і потреби.

Робота з психологічними кризами і травмами в гештальт-терапії

Опрацювання криз і травм різного рівня за допомогою гештальт-терапії. Вся необхідна теорія і практичні методи упаковані в лаконічний продукт. Учень отримує впорядковані знання і рухається покроково, що допомагає отримати досвід уже в ході навчання.

Курс "Менеджмент почуттів"

30-денний курс, в ході якого ви повністю перезавантажуєте власне життя. Ви вчитеся розуміти себе, розбираєтеся в своїх почуттях і визначаєте справжні потреби. Ви закінчите навчання зовсім іншою людиною – новою і кращою версією себе.

Психологія здорових відносин

Практичний посібник по вирішенню найпоширеніших проблем, що виникають у відносинах – від співзалежності до проблем, пов'язаних з грошима. Це авторський 5-тижневий курс від Ігоря Погодіна.

Курс "Я - психолог"

Базова інформація для всіх, хто хоче освоїти психологію і психотерапію. Це стрімке впровадження у професію з Ігорем Погодіним. Складні терміни і методи розкриваються простою мовою, що робить освоєння інформації максимально простим і комфортним.

Pro.Life – комплексний курс по відносинам

Глибоке занурення в сферу відносин. Програма триває 6 місяців. За цей час ви повністю розумієте, на чому будуються взаємовідносини між людьми, і вчитеся застосовувати отримані знання на практиці.

Програма по Психотерапії Переживанням

Психотерапія переживанням або ДФМ (діалогово-феноменологічна модель) – авторська розробка Ігоря Погодіна. Це переросло в автономний розділ гештальт-терапії та ефективну методологію, яку зараз використовують тисячі фахівців з усього світу. Програма буде також корисна людям, не пов'язаним з професією, які хочуть повернути або знайти смак жизни.

I ступінь. Групи особистого досвіду по гештальт-терапії

Це перший ступінь навчання, завдання якого – допомогти людині вирішити свої особисті і сімейні проблеми. Фокус на персональному психологічному розвитку та впровадженні технік та інструментів у власне життя. Це необхідний етап для всіх майбутніх гештальт-терапевтів. Ефективно допомагати іншим людям можна, тільки перевіривши всі методи на собі.

II ступінь. Навчання гештальт-терапевтів за європейськими стандартами

Більш глибоке занурення в гештальт-терапію та підготовка фахівців. Випускники ІІ ступені отримують сертифікат EAGT. Відразу після навчання ви можете надавати послуги клієнтам.

PSY FORUM 2021

Захід, який пройде 5 і 6 червня. Це комплексний івент для людей, які цікавляться психологією і бажають поліпшити власне життя. Виступлять 12 спікерів-практиків, які поділяться своїми методами. Очікується більше 2000 учасників. Уточнити деталі заходу і перевірити наявність квитків можна на офіційному сайті – перейти.

Рекомендуем почитать

Net-a-Porter та Jimmy Choo зробили колекцію для червоної доріжки

Бекстейдж интервью Натальи Федорченко, генерального продюссера телеканала 8 канал

Дмитрий Карпачёв. О чём дети будут помнить всегда