Автор: Caribbean Club
26 Июн. 2019

Фіналістка шоу «Голос країни» Тетяна Амірова презентувала сингл з майбутнього альбому

Одеситка та фіналістка шоу «Голос країни-6» Тетяна Амірова, відома своїм внеском у відродження єврейських традицій, представила новий сингл «Не спеши», який увійде до дебютного альбому артистки. Реліз платівки заплановано на осінь цього року.

Автором тексту і музики виступила сама співачка. Тетяна зізналася, що це перша пісня, яку вона написала: "У мені, як виявилося, живе багато душ. Одна любить співати єврейські пісні, інша любить бродвейські мюзикли і обожнює танцювати, а третя, як з'ясувалося, вміє писати пісні. До мене вперше постукало натхнення і я рада, що маю можливість розкрити ще одну частину своєї душі: романтичну, вразливу, в якій дуже багато любові. ", - поділилася співачка.

Фотосесію для обкладинки синглу Тетяна влаштувала на Балі. Співачка каже, що цей острів дуже особливе місце для неї, там вона відновлює гармонію з собою. "Балі окремий світ, в якому немає різниці та поділу між людьми, мені там комфортно писати музику.", - розповіла Тетяна.

Відзначимо, що музичний колектив Тетяни Амірової складається з відомих українських музикантів: барабанщик Євген Костіц також грає з Джамалою та групою KAZKA, клавішник Олександр Огневець з Іваном Дорном, бас-гітарист Микола Кістеньов з групою Pianoбой.

Послухати композицію «Не спеши»:

iTunes - https://apple.co/2J2FgnU

YouTube Music - http://bit.ly/31UtcNW

Deezer - http://bit.ly/2X0xepr

Amazon - https://amzn.to/2Y7a7G6

Tidal - http://bit.ly/2KzN4Rd

Просмотров: 14

Рекомендуем почитать

Выставка Сэнди Шрайер в Институте костюма

Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світу

Светский прием в саду: Концепт Porsche Taycan посетил фестиваль скорости