Автор: MILLION
15 Чер. 2020

Знакові бренди Vespa і Dior об'єдналися для створення ексклюзивного скутера

DIOR об'єднує зусилля з VESPA для створення ексклюзивного скутера культової моделі Vespa 946 і цілого ряду доповнючих аксесуарів.

Сучасна версія культової моделі Vespa 946, представлена ​​в 2012 році в Мілані була модернізована креативним директор Dior Марією Грація Кьюрі.

До скутеру випустили аксесуари які доповнюють унікальний асортимент: шолом, кофр і багажну скриню. Вони прикрашені фірмовим візерунком Dior Oblique, який був створений дизайнером Марком Боан ще в 1967 році.

Vespa 946, випущений обмеженим тиражем. Старт продажу заплановано весною 2021 року в бутиках Dior, та в салонах Motoplex італійського концерну Piaggio Group який виробляє Vespa.

Рекомендуємо почитати

Шоу от Victoria's Secret больше не будет?

10-річний новатор створив «суперкар майбутнього» та здобув перемогу в конкурсі Blue Peter, створеного McLaren Automotive

Меган Маркл в работе: в сети появился ролик процесса создания ее коллекцией офисной одежды