Автор: Tatiana Nezhinskaya
12 Лис. 2019

Mazdа: тест-драйв на MILLION

Бути успішним – означає постійно рухатися, причому бажано – рухатися з комфортом. Дійсно комфортне авто Mazda та приємне обслуговування в офіційному дилерському центрі Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе, 13-ий км. привернули увагу нашої редакції. Ми вирушили на перший тест-драйв журналу MILLION, дізналися багато корисної інформації про автівки, відчули швидкість та доторкнулися до «душі руху».

Окремих слів заслуговує концепція дизайну Mazda «KODO – Душа руху». Автомобільний гігант Mazda завжди вирізнявся дизайном та пошуком досконалої форми. На сьогодні зовнішність автомобілів – це поєднання динамічності з духовністю. Дизайн Mazda нагадує японське бойове мистецтво кендо – фехтування на бамбукових мечах. Невипадково слоган нової лінійки звучить, як «KODO – душа руху». Mazda намагається втілити у дизайні своїх автомобілів ту коротку мить, коли сила зливається з красою – мить максимальної концентрації енергії.

На думку багатьох експертів з усього світу, компанія змогла створити справді хвилюючий, емоційний та неповторний дизайн. Окрім форм, фахівці відзначають ще й гру кольорів, яку підсилюють фірмові відтінки Mazda з доволі складною технологією нанесення фарби. А відтінок Soul Red Metallic, поза сумнівом, не залишає байдужим. Від нього просто неможливо відірвати очей.

Навіть незважаючи на те, що червоний колір традиційно вважається жіночим, фахівці дилерського центру «НІКО Істлайн Мегаполіс» говорять, що все більше чоловіків віддають перевагу червоним моделям. Агресивний та експресивний колір Soul Red Metallic викликає бажання тиснути на газ та рухатися швидше. Хочу одразу попередити любителів швидкості: нові моделі Mazda мають функцію екстреного гальмування, тож компанія піклується не тільки про форму, а й про безпеку на наших дорогах. Наприклад, модель Mazda СХ-5, за оцінками Європейського комітету по проведенню незалежних краш-тестів (Euro NCAP), отримала доволі високий рейтинг: безпека дорослих – 94%, дітей – 87%, пішоходів – 64%. Перш ніж перейти до характеристик моделей, ще декілька слів скажу про інтер’єр. Дизайн салону можна охарактеризувати двома словами – «стриманий шик»: лаконічні лінії, нічого зайвого. Знову ж таки, зі слів експертів «НІКО Істлайн Мегаполіс», у дизайні салону нових моделей відчувається японський підхід – точність і збалансованість.

В офіційному дилерському центрі Mazda у Києві та Київській області «НІКО Істлайн Мегаполіс» ми протестували три моделі: Mazda3, Mazda СХ-5, Mazda6. Коротко пробіжимося по основним характеристикам цих автомобілів. Одразу хочу зазначити, що цікавинок набагато більше, і кожен з них варто відчути в русі.

Mazda3 – модель отримала нагороду Red Dot: Best of the Best на престижному конкурсі Red Dot Product Design Awards 2019.

Особливості моделі Mazda3:

• Бензиновий двигун Skyactiv-G 1,5 з потужністю 120 к. с. демонструє показники економічності в 6,8 л /100 км у місті.

• Система контролю руху автомобіля в поворотах і на слизькій дорозі G-Vectoring Control Plus (GVC Plus) використовує гальма для поліпшення керованості і зчеплення з дорогою.

• Перероблена геометрія підвіски допомагає долати нерівності на дорозі більш лінійно.

• Нові сидіння ідеально підтримують область тазу і зберігають природну S-подібну криву хребта.

• Структурні налаштування гарантують зниження рівня шуму в дорозі і акустичний комфорт.

• Удосконалена бортова система MZD Connect з новою графікою включає підтримку додатків AppleCar Play і Android Auto. Покращена функція розпізнавання голосу.

Mazda6 – автомобіль, що уособлює якість та вишуканість.

• Двигун SKYACTIV-G 2.5T з турбонаддувом забезпечує динамічність, а система G-Vectoring Control Plus – керованість.

• Модель доступна з двома видами двигунів: бензиновим 2.0 літра SKYACTIV-G потужністю 165 к. с., бензиновим 2.5 літра SKYACTIV-G потужністю 194 к. с.

• Характерна висока економічність пального та миттєве прискорення.

• Технології активної та пасивної безпеки i-ACTIVSENSE, які застосовують лазери, камеру і радар, щоб допомогти водію краще орієнтуватися в просторі і вчасно помічати перешкоди на дорозі.

Mazda CX-5 – автомобіль з яскравою динамічною індивідуальністю, досконале втілення філософії «KODO – душа руху».

Особливості моделі Mazda CX-5:

• Кольоровий проекційний дисплей дозволяє зосереджуватися на дорозі, проектуючи важливі дані: поточну швидкість і дані про обмеження швидкісного режиму – просто на лобове скло.

• 7-дюймовий кольоровий TFT дисплей, розташований в центральній частині щитка приладів, робить легким доступ до інформації.

• Руль нового покоління з функцією підігріву та поліпшена оглядовість.

• Вдосконалені технології SKYACTIVBODY, SKYACTIV-CHASSIS і SKYACTIV VEHICLE DYNAMICS забезпечують відчуття абсолютного контролю над автомобілем.

• Інноваційна система G-Vectoring Control Plus істотно підвищує керованість автомобіля при русі в поворотах та на слизькій дорозі і робить рух набагато безпечнішим.

Протестувати моделі Mazda нам вдалося у двох кардинально різних ситуаціях. На трасі у потоці машин – відчуваєш неймовірне поєднання високої швидкості і розуміння повної безпеки руху. А на дорозі посеред осіннього лісу – наповнюєшся відчуттям гармонії і краси. Тож, неважливо з якою швидкістю ви будете керувати автомобілем Mazda – поспішаючи кудись у справах чи неквапливо прогулюючись, у будь-якому разі вас супроводжуватиме комфорт.

Офіційний дилерський центр Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс»
www.mazda.niko.ua
тел.: +38 (044) 394-55-55
www.mazda.niko.ua

___

Photo Mazda CX-5: Oleksandr Serbinov
Filming & editing: Vlad Pustovit​
Translation: Global Translation Services 1+1
Production: MilliON
 

Рекомендуємо почитати

Творения Handimals от итальянского художника Guido Daniele

Эффективный лидер: мужчина или женщина?

Масляная рыба с яблоками и морковным карри