Автор: MILLION
22 Лип. 2020

Надзвуковий літак Spike S-512 скоротить час перельоту в два рази!

Бостонська компанія Spike Aerospace очолює глобальну співпрацю аерокосмічних фірм світового класу в розробці першого в світі тихого надзвукового літака Spike S-512. Цей революційний розкішний літак із запатентованою технологією Quiet Supersonic Flight скоротить час польотів в два рази.

Команда висококласних інженерів, керівників і консультантів Spike має досвід роботи в провідних світових аерокосмічних компаніях, включаючи Gulfstream, Boeing, Eclipse, Icon, Embraer, Honeywell і інших.

На борту надзвукового літака Spike S-512, очікується найвищий рівень якості, комфорту і розкоші.

Перше, що ви помітите, увійшовши в кабіну S-512, - це широкі екрани високої якості, що охоплюють кожну сторону. Ці революційні дисплеї можуть відображати будь-який вид, який побажаєте, будь-то оточення літака в реальному часі, улюблений фільм або робоча презентація - і все це одним дотиком на вашому мобільному пристрої.

В кабіні S-512 немає ілюмінаторів, що забезпечує безпрецедентну тишу і міцність. Чудова сила літака стала можливою завдяки виключенню традиційних ілюмінаторів, що дозволяє S-512 абсолютне зниження шуму для плавних, розслаблюючих надзвукових польотів.

Spike Aerospace планує запустити літак S-512 на початку 2021 року. S-512 буде вміщати до 22 пасажирів, з дальністю 6200 миль і крейсерською швидкістю Маха 1,6, що допоможе скоротити 50% часу польоту.

Джерело: Spike Aerospace

Рекомендуємо почитати

Упражнение «Десяти целей» от Брайана Трейси

Зима в лесу: место для семейного отдыха

Как создать бизнес на $280 млн, используя технологию из XIX века