Автор: MILLION
04 Сер. 2021

Lida Lee виступить з сольним номером у еротичному вар’єте «Рояль»

Організатори еротичного вар'єте «Рояль» запрошують на щотижневе шоу в Caribbean Club Concert Hall. Найближчим часом насолодитися мистецтвом вар'єте гості зможуть: 5, 13, 20, 27 серпня, 3, 10, 17 та 24 вересня. Придбати квитки можна на сайті.

Також для гостей шоу готують сюрприз. «Відкриття року» по версії музичної премії YUNA-2021 Lida Lee стане зірковою гостею та виступить з сольним номером у вар'єте 5 серпня.  «Вар'єте «Рояль» - це любов! Майже два роки тому я співала в цьому шоу, а сьогодні з особливим тремтінням, готую акустичну версію моєї пісні «Пойми» і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі», — поділилася Lida Lee.  

Нагадаємо, що відверте та видовищне шоу «Рояль» відбувається в Caribbean Club Concert Hall, починаючи з 2019 року. За цей час вар’єте підкорило тисячі глядацьких сердець.

«За красивою картинкою, котра відбувається на сцені, стоїть величезна команда професіоналів, закоханих у свою справу. Кожен номер має різний «характер», оскільки над шоу працювали 3 хореографи-постановники: Катерина Тришина, Світлана Черниш та я (Анна Паламарчук). Потрудитися довелося всій команді. Наші вокалістки багато танцюють і роблять складні трюки, поєднуючи це з вокалом — на кожному шоу всі композиції виконуються на живо під акомпанемент рояля Олексія Боголюбова - музичного продюсера шоу. Балет NC-17 ShowBallet не просто танцює, танцівники перевтілюються в акторів, в кожній сцені проживають і розповідають історії глядачам на рівні з головним актором шоу — Кирилом Ганіним. Шоу вийшло навіть більш різноманітним та яскравим, ніж ми очікували. Вся команда працювала супер професійно, і зробила все можливе і неможливе, щоб здивувати й захопити глядача!», — ділиться режисер та хореограф-постановник Анна Паламарчук.

Подія в Facebook.

Рекомендуємо почитати

Valentino: мода — це червоний колір

Анна Володіна: «Розкривайте свою чутливість, відчувайте світ і завжди все робіть за своїм внутрішнім почуттям»

Про принца Гаррі і Меган Маркл знімуть ще один фільм