Автор: MILLION
04 Жов. 2021

У Києві відкриють перший в Україні пам'ятник ательеру

10 жовтня 2021 року, на території ЖК «Французький квартал 2» з'явиться новий монумент. Вперше в Україні відкриють пам'ятник ательєру. Подарунок столиці надасть персональне стиліст-ательє PURITY.

Його власниця, Ірина Вороніна запропонувала прикрасити місто новим пам'ятником на честь 15-річного ювілею студії.

Композиція складатиметься з двох скульптур — чоловіка, який уособлює чоловічу моду, і дами в розкішній сукні, що символізує жіночу.

Протягом століть між представниками професії йшла суперечка про те, що складніше створювати — чоловічі костюми, чи жіночі сукні. Нова скульптура створена для того, щоб помирити модельєрів і показати, що створення будь-якого одягу — це високе мистецтво і важка кропітка праця, гідна поваги та захоплення.

Скульптурний ансамбль виконаний з інноваційного матеріалу — поліефірної смоли з армуванням скловолоконною тканиною.

Висота скульптур близько 2 метрів.

Ескіз придумала Ірина, надихаючись вітринами модних паризьких будинків моди.

Символічним стане і той факт, що саме Франція завжди вважалась "колискою моди". Знакові символи французької моди — знамениті кутюр'є Шанель, Діор, Ів Сен Лоран, тиждень моди, Синдикат високої моди, терміни «від кутюр», «прет-а-порте» та інші завжди асоціюються саме з Парижем.

Тому, новий монумент вирішили розмістити неподалік від копії Тріумфальної Арки в столичному ЖК «Французький квартал 2».

Ідея встановити пам'ятник виникла в Ірини Вороніної напередодні ювілею студії PURITY, оскільки її ательє вже протягом 15 років зберігає основні традиції і шанує постулати високої індивідуальної моди. Пам'ятник ательеру уособлює і максимально точно передає філософію PURITY.

"Сьогодні далеко не всі можуть собі дозволити дійсно ексклюзивні і персоналізовані речі, які передають характер і показують індивідуальність власника. Ми прагнемо створювати одяг під завдання і життєві цілі, враховуючи всі особливості людини, від фігури, до психології.

«Шити та створювати — це мистецтво» — саме про це ми й хочемо нагадати жителям столиці. Кравці та швачки — одні з найдавніших професій у світі. Ще в Середньовічній Європі кравець вважався дуже шанованою людиною. Хороші майстри мали честь одягати королів і королев, придворних і міську знать. На жаль, сьогодні все рідше згадується важливість і значущість професії ательера. Все рідше молоді люди вибирають високу моду в якості свого життєвого і професійного шляху ", — розповідає власниця стиліст-ательє PURITY Ірина Вороніна.

Захід відбудеться 10 жовтня, о 17:00, в ЖК «Французький квартал 2», за адресою: вул. Предславинська, 44. Орієнтир — будинок в якому знаходиться Cafe 128. На відкриття пам'ятника можуть прийти всі охочі.

Представники ЗМІ зможуть відвідати святкування ювілею студії PURITY.

Для журналістів обов'язкова акредитація до 9 жовтня на пошту purity.stylist.atelier@gmail.com

З усіх додаткових питань можна звертатися за телефоном — 0936418888.

Рекомендуємо почитати

Искусство бизнеса. Компания Michelin.

Встречаем Новый год вкусно!

Дженнифер Лопес стала героиней новой рекламной кампании итальянского модного дома Versace