Автор: MILLION
17 Лип. 2020

#ЗбережиКарпати. Руслана оголосила про соціальну кампанію

Українська співачка із світовим іменем, Руслана, для якої Карпати та збереження їх культури є персональною місією, стала на захист древніх пралісів. Руслана презентувала сильний відеоролик з реальними кадрами подій, які відбуваються у Карпати. Співачка розпочала великий соціальний проект. Перший ролик з трилогії «Карпати. Місце Сили» вже 16 липня 2020 розпочинає масштабну всеукраїнську кампанію, що розповідає, яка страшна загроза нависла над неймовірним скарбом українського народу.

- Лисіючі гори та міліючі потічки, неспинні повені і пустельні вітри... Це прелюдія до екологічної катастрофи. Якщо вам здається, що весь цей треш – це біда одного селища в Карпатах. Або одного, хай і немалого, регіону. Ви помиляєтесь. Це виклик всій Україні, кожному українцю, це злочин перед всією планетою. Настав час рятувати Карпати не від пожеж чи хвороб. Рятувати від людей! Ми маємо нарешті зрозуміти, що рятуючи одне дерево, ми рятуємо цілу планету. - розказала Руслана.

Співачка звернулась до всіх, із проханням підтримати ініціативу під назвою «Карпатська Варта». Допомогти показати відео «Карпати. Місце Сили. Спасіння» якомога більшій кількості людей.

Відео: 

-  Думаю, що більшість з вас хоча б раз, були в Карпатах, і полюбили ці ліси. Напишіть від себе ту інформацію, що вважаєте за потрібне, з хештегами #ЗбережиКарпати та #SaveKarpaty. Надсилайте на FB-сторінку @Ruslana.Official фото, відео та точні місця вирубок, які вам виглядають злочинними. Ми виступаємо з ініціативою створення інтерактивної карти лісів та вирубок по всій Україні. Я звертаюсь до всіх активістів, ентузіастів, екологів, небайдужих людей надавати нам інформацію щодо вирубок для запобігання масштабним екологічним злочинам. Також ми готуємо ініціативу із заліснення місць вирубок автентичною лісовою флорою. Ми віримо, що разом зможемо втілити багато із запланованого! Нещадній вирубці Карпатських лісів час покласти край. - емоційно розказала Руслана про її ініціативу та соціальний проект.

Кампанія «Карпати. Місце Сили» закликає захистити Карпати шляхом розширення національних парків та створення природоохоронних територій за кращими взірцями світового рівня.

Руслана сподівається, що заклик підтримати ініціативу в будь-який можливий спосіб, нікого не залишить байдужим:

«Я не намагаюсь примусити вас діяти саме так, як це роблю я. Якщо ви хочете зберегти життєдайну красу та енергію Карпат. Час відкрити серце поклику древнього дерева нашого Роду. Воно кличе і благає про допомогу! І разом ми в стані його захистити».

Рекомендуємо почитати

Украинская инсталляция на Burning Man 2019

Купити авто не достатньо. Рейтинг авто з найдорожчим обслуговуванням

Куклы женщины-кошки – магнетизм и грациозность