Автор: MILLION
13 Жов. 2020

Злата Огнєвіч презентує новий альбом у столичному Caribbean Club

15 жовтня чарівна Злата Огнєвіч виступить з камерним концертом «Богиня» у столичному Caribbean Club Concert Hall. Співачка подарує прихильникам ексклюзивний концерт – у продажу тільки 100 квитків.

«Ми готуємо особливий акустичний концерт, це мій музичний щоденник, в який я зібрала кращі історії про особисте», - поділилася Злата Огнєвіч

В камерній атмосфері Caribbean Club Concert Hall співачка представить свої відомі хіти «Солодка кара», «Танцювати», «Єдиний», «Долоні», «Дo мене» в акустичному звучанні

Також 15 жовтня відбудеться live-прем'єра пісень з нового альбому «Богиня», презентація якого відбулася нещодавно на всіх стрімінгових платформах. Композиції, які увійшли в новий альбом, були створені Златою Огнєвіч у творчих тандемах з Андрієм Хливнюком, EYRA (Світлана Кравчук), MORPHOM, Вадимом Лисицею, Михайлом Кошевим, The MANEKEN та Віталієм Телезіним. 

Над піснями співачки працюють кращі українські музиканти, а в її творчому доробку дуетом з видатним тенором Андреа Бочеллі та участь у концерті Монсеррат Кабальє. 15 жовтня Злата Огнєвіч заспіває лише для 100 глядачів.

Супроводжувати співачку буде віртуозний музичний колектив Kaska Records Band у складі: Анатолій Шмаргун – барабани, перкусія, Олександр Лозовський – гітара, Олексій Нестеренко – бас, Олексій Герман – клавішні, труба.

Кількість місць обмежена, купити квитки можна на сайті.

Медіа-партнер концерту Радіо NRJ.

Зустріч у Facebook.

Рекомендуємо почитати

Реальные «Леди и Бродяга» от Disney

Огненная Ким: новая коллекция макияжа

Космический стартап SpinLaunch получает от инвесторов еще $35 млн.