Автор: MILLION
21 Бер. 2020

Віртуальні екскурсії по найвидатніших культурних об’єктах планети не виходячи з дому

Відправляйтеся в культурні екскурсії по найвидатніших об’єктах не виходячи з дому – віртуально.

Національний музей сучасного мистецтва у Сеулі

Національний музей сучасного мистецтва у Сеулі запрацював у 2013 році. Центральна частина музей представляє собою 8 великих виставкових залів, в яких представлено більше 7 000 творів сучасного мистецтва. Більшість з них за авторством корейських художників, але є значна колекція робіт загальновизнаних майстрів з усього світу. Серед них роботи Йозефа Бойса, Енді Уорхола, Георга Базеліца, Йорга Іммендорфа, Маркуса Люперца, Нікі де Сен-Фалло, Мікеланджело Пістолетто, Джонатана Боровскі.

Парк Єллоустон

Єллоустонський національний парк – міжнародний біосферний заповідник, об’єкт світової спадщини ЮНЕСКО та перший в світі національний парк (засновано 1 березня 1872 року). Він знаходиться на території штатів США – Вайомінг, Монтана і Айдахо. Парк знаменитий численними гейзерами та іншими геотермічними об’єктами, багатою живою природою, мальовничими ландшафтами. Площа парку – 898,3 тис. га. Багато з його принад можна побачити у віртуальному турі, включаючи Форт Єллоустон, Великий Каньйон Єллоустона, мамонтові гарячі ключі, грязевий вулкан.


Оперний театр Сіднея

Музичний театр в Сіднеї є однією з найбільш впізнаваних будівель світу завдяки своїм схожим на парус оболонкам даху. В 2007 році ЮНЕСКО внесла його в список об’єктів Всесвітньої спадщини. Віртуальний тур дозволяє не лише подивитися на оновлений екстер’єр закладу, а також включає виступ оперного співака та віолончеліста.

Лувр

Лувр – найпопулярніший мистецький музей світу. Його щороку відвідує близько 10 млн людей. Це також один з найбільших музеїв світу – він третій за площею (160 106 квадратних метрів) і знаходиться у самісінькому центрі Парижа. В його приміщеннях знаходиться 58 470 експозицій від найдавніших часів до XIX століття. Експонати розділені на 9 колекцій: Стародавній Схід, Стародавній Єгипет, Стародавня Греція, Етрурія та Рим, Мистецтво ісламу, Скульптури, Предмети мистецтва, Образотворче мистецтво, Графічне мистецтво. Із них можна повністю подивитися єгипетські старовинності, галерея д’Аполлон та залишки Луврського рову.

Піраміди у Гізі

Піраміди у Гізі – комплекс стародавніх пам’ятників на плато Гіза в передмісті Каїра, сучасної столиці Єгипту. Знаходиться на відстані близько 25 км від центру Каїра. Піраміди вважаються одним з семи чудес древнього світу. На жаль, віртуальний тур не пропонує екскурсії внутрішніми приміщеннями. Зате можна побувати там, де не побуває жоден турист на місці і побачити піраміди з їхніх верхівок.

Рекомендуємо почитати

Найбільша в світі плаваюча еко-система з'явилася на Мальдівах

История Skype: кто стоял у истоков самой успешной европейской IT-компании и где они сейчас?

Проект першого в світі космічного готелю