Автор: Autogeek
21 Окт. 2020

Презентовано електричний позашляховик Hummer

Електричний Hummer вийшов суперавтівкою, ціна на яку стартує з позначки в 80 000 доларів, повідомляє Autogeek.

 

Всього у позашляховика буде три комплектації:

Hummer EV2 – буде найдешевшим, але вийде найпізніше. Придбати його можна не раніше весни 2024 року за 79 995 доларів. Він матиме два мотори, пробіг в 400 кілометрів.

• Hummer EV2X – очікується на ринку весною 2023 року за ціною в 89 995 доларів. В цій моделі вже буде доступний режим краба, вона матиме пробіг майже в 500 кілометрів.

• Hummer EV3X – ця версія буде доступна з осені 2022 року за 99 995 доларів. Вона матиме три мотори, та пробіг на одному заряді в 500 кілометрів.

Фото: www.autogeek.com.ua

Окрім цього буде ще доступна найдорожча версія – Hummer Edition 1. Вона вийде в 2022 році та обійдеться клієнтам GM в 112 595 доларів.

Автовиробник не уточнив місткість акумулятора, але заявив, що він підтримує функцію швидкої зарядки при потужності струму в 350 кВт. При цьому всього 10 хвилин такої зарядки додадуть до пробігу електропозашляховика 160 кілометрів.

Обіцяні GM 1 000 коней під капотом забезпечуються внаслідок силової установки e4WD на три мотори з можливістю регулювання вектора крутного моменту.

Фото: www.autogeek.com.ua

Серед цікавих функцій, які матиме електричний Hummer будуть:

• CrabWalk – автівка може рухатись по діагоналі за рахунок чотириколісного рульового управління і таким чином забезпечується хороша маневреність на бездоріжжі;

• адаптивна пневмопідвіска – водій може збільшити кліренс максимум на 149 мм та з легкість подолати неглибоку річку, переїхати валуни, калюжі;

• стандартні шини Goodyear Wrangler Territory MT з зовнішнім діаметром в 35 дюймів та можливість установки 37-дюймових шин;

• броньоване днище – стальні пластини установили навкруги життєво важливих частин автомобіля, включно з батарейним блоком;

• UltraVision – система камер на днищі, яка в реальному часі допоможе водію подолати складні частини траси.

У виробництво електричний Hummer піде восени 2021 року. Почнуть з версії Edition 1.

Збирати його будуть на заводі Детройт-Хамтрамк. Це виробництво повністю адаптують під складання електричних автівок.

Рекомендуем почитать

BMW заговорят голосом Ханса Циммера

Украинская балерина стала лицом Marc Jacobs

Радж Делік: «Криптовалюта – фінансовий актив XXI століття»