Автор: MILLION
27 Авг. 2019

Rolls-Royce планує продати ядерний бізнес французькій компанії

Компанія Rolls-Royce не тільки задумується, а вже й веде переговори щодо продажу свого ядерного бізнесу французькій компанії Framatome, яка на 75% належить державній EDF. Це рішення пов'язане з низкою функцій, які необхідно зробити для перетворення операційної діяльності компанії. На сьогодні вартість ядерного бізнесу оцінили у 200 млн фунтів.

.

Переговори ведуться щодо продажу бізнесу з виробництва інструментів і засобів контролю для моніторингу рівнів радіації та температури. На підприємстві компанії у Франції працюють близько 600 людей, і вони виготовляють вимірювальні системи для ядерних реакторів по всьому світу.

.

75% акцій Framatome володіє французька EDF. Решта 19,5% належать Mitsubishi Heavy Industries і ще 5% – іншій французькій компанії Assystem.

.

Бізнес у сфері «мирного» атома складає невелику частку операційної діяльності Rolls-Royce, але за підсумками минулого року приніс компанії 15 млрд фунтів доходу. Зараз компанія перебуває в процесі реструктуризації під керівництвом нового гендиректора Уоррена Іста. Минулого літа він анонсував скорочення 4600 робочих місць в рамках реструктуризації компанії, яка «роками відкладається».

.

Rolls-Royce наразі продовжує боротьбу з наслідками проблем з двигунами Trent 1000, які поставлялися на літаки Boeing 787 Dreamliner. Компанія вже витратила 1,5 млрд фунтів на кампанію по перепроєктування та ремонту, але протягом наступних 3 років буде додатково вкладати по 100 млн фунтів на покриття нових витрат.

.

Джерело: ft.com

Рекомендуем почитать

«Розумний салон» на борту літака Airbus

Стиліст та дизайнер Світлана Буханевич: про історію створення дизайн-студії одягу AYU Design

Алекс Луцкий: «Сначала мы передаем эмоции, а уже за ними стоит качественный сервис»