Author: MILLION
16 Oct. 2019

Від яких речей варто позбавитися, а яким дійсно залишитися?

Психологи, професійні коучі, персональні ментори, як змовившись, пропонують починати внутрішні зміни з ліквідації зовнішніх подразників. В першу чергу, з генерального прибирання. Напередодні зими саме час позбавитися від зайвої. Як це зробити грамотно і з повним розумінням справи, розповість експерт з організації простору і керівник онлайн школи "Час порядку" Алсу Мухамедшина.

 

Перебирати речі корисно. На вільних полицях легко знайти будь-яку річ, порядок наводиться в рази швидше, у квартирі вільно і легко дихається. Мабуть, на цих словах можна закінчувати статтю. Але не все так просто, звичайно. Як позбутися від тонни дуже потрібних і улюблених речей? Адже вони всі якось з'явилися у нас одного разу, значить, несли якусь цінність. Для початку розсортуйте весь вміст шаф на категорії, а потім приймайте рішення — залишити або викинути, продати, віддати.

.

.

1. Однозначно позбавляємося від всіх зіпсованих, зламаних предметів. Від одягу, який втратив вигляд, з дірками або катишками.

 

2. Приберіть з дому речі, які нагадують про погане. Це тягне вниз, пов'язує нас з негативом в минулому і не дає йти в майбутнє.

 

3. Непотрібні подарунки. Річ не використовуєте, а  викинути шкода та й незручно перед людиною. Не забувайте, це також дуже сильно висмоктує енергію. Емоційну цінність подарунка можна виміряти тільки в момент дарування, далі це вже просто ваша річ і ви самі вирішуєте, як їй розпорядитися. Не приносить радості чи користі — потрібно позбавлятися.

.

.

4. Речі, які ви любите, які вам подобаються. Тут треба дуже адекватно оцінити ситуацію, бо так можна скотитися в комірчину Плюшкіна. Звичайно, є пам'ятні речі, які дорогі нам просто так, навіть якщо не використовуються. Колекціонування пам'ятних речей призводить до того, що вони знецінюються як пам'ять, при цьому не залишають місця для чогось нового, потрібного.

 

5. Речі, які ви носите і використовуєте постійно або час від часу. Обов'язково подумайте, скільки разів за останній рік-два ви носили це плаття, застосували цей гаджет або діставали цей набір посуду? Якщо ні разу, то сміливо позбавляємося. Імовірність того, що вони знадобляться практично дорівнює нулю. Так, навіть якщо річ дуже дорога. Коли вона лежить просто так - вона не варто нічого!

.

.

6. Речі-дублери. У кухонній шафі немає місця? Загляньмо в нього. Кухонний комбайн, блендер з подрібнювачем і велика терка з десятьма насадками. Розумієте, так? Ці предмети взаємозамінні, але займають дуже багато місця. Тут можна або залишити самий використовуваний гаджет, або продати / віддати все і придбати один, але з необхідними саме вам функціями. Те ж саме стосується джинсів-близнючок або десятка однотипних іграшок.

 

Важливо розуміти, що прибираючи зовсім не обов'язково викидати хороші, тим більше, дорогі речі. Продайте через інтернет, подаруйте подрузі, віддайте тому, кому дійсно потрібно. Через місяць ви навіть не згадаєте, що було в тих величезних пакетах, а потреба позбуватися від непотрібного увійде у звичку. 

.

Джерело

Recommend reading

Праздничные тренды 2020. Как предпочитают отмечать праздники украинцы

Ботаническая коллекции Dior весна-лето 2020

Украинская балерина стала лицом Marc Jacobs