Author: MILLION
24 Dec. 2021

Історії успіху під Новий рік. Джоан Роулінг

«Ми не потребуємо магії, щоб змінити цей світ — усередині нас уже є все, що нам потрібне для цього: ми подумки можемо представляти найкраще…»

Джоан Роулінг

·

Після розлучення Джоан Роулінг залишилася без житла, без роботи, без чоловіка, з маленькою донькою Джесікою і рукописом. Джоан отримувала державну допомогу і ледь могла прогодувати себе та дитину. Більшість людей могли б зламатися при подібних обставинах. Але для Джоан ці події стали приводом поглянути на світ під іншим кутом. Роулінг поїхала в Единбург до молодшої сестри, де і продовжила активно працювати над романом.
Це було у 1994 році, всього за три роки до того, як було опубліковано першу книгу про Гаррі Поттера – «Гаррі Поттер та філософський камінь». Вона не могла купити комп’ютер або скопіювати рукопис роману, тому кожну з версій, які вона відправляла видавцям, Роулінг надрукувала на машинці.
Книга була закінчена в 1995 році, однак вийшла у світ тільки в 1997. Роман відхилили десятки разів. Але одного разу рукопис прочитала восьмирічна дочка власника невеликого лондонського видавництва Bloomsbury. Він їй настільки сподобався, що батько вирішив ризикнути та надрукував роман. І не прогадав.
Тираж був просто смішним – всього 500 екземплярів, але критики все ж роман помітили. Тепер ці перші екземпляри в буквальному сенсі на вагу золота, адже кожен коштує від 16 до 25 тисяч фунтів стерлінгів.
Незабаром Роулінг отримала грант від організації The Scottish Art Council і почала працювати над другою книгою про юного чарівника.
З того часу у світі було продано понад 450 млн книг «поттеріани».
Зараз Джоан Роулінг входить до списку найбагатших жінок Великобританії.

Recommend reading

Вера Брежнева запустила свой бренд косметики - VERA

Медитація: мобільні додатки + чеклист на 30 днів

О принце Гарри и Меган Маркл снимут еще один фильм