Автор: MILLION
21 Окт. 2019

Українські технологічні стартапи у Лас-Вегасі

На початку 2020 року у Лас-Вегасі відбуватиметься виставка споживчої електроніки CES 2020. Цей щорічний технічних захід найбільший у світі, адже простір на якому організується шоу рівний 35 футбольным полям! Подивитися на новинки індустрії прибуває близько 200 000 відвідувачів з усього світу.

Не обійдеться виставка і без українських стартапів, будуть представлені 6 розробок, відібраних командою українських та міжнародних експертів та інвесторів:

effa – перша в світі екологічна зубна щітка, виготовлена з паперу та екологічно чистих матеріалів.

https://twitter.com/effa_brush/status/1185148432241119233

UATAG – cкляний ідентифікатор підробок.

Mosquito Control Ltd – українська інженерна компанія, яка розробляє новий інноваційний пристрій для управління комарами.

CamTouch – пристрій, що дозволяє перетворити будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів.

View this post on Instagram

Дякуємо вам за відгуки, які ви залишаєте! Ви казали, що було б зручно працювати зі стилусами, які реагують на дотик до поверхні. Ми впровадили це рішення та саме зараз тестуємо стилуси, що спрацьовують при дотику до поверхні - стало зручніше працювати! Якщо Ви вже маєте комплект CamTouch та хочете отримати такий стилус на тестування - залишайте "+" коментарях. Першим 10ти ми відправимо новий стилус на тестування! #camtouch #інтерактив #нуш #школа #madeinukraine

A post shared by CamTouch (@cam_touch) on

EdPro.Amperia – конструктор для проведення лабораторних робіт з електрики в школах.

Bicovery empowering people living with Bipolar Disorder – рішення на основі машинного навчання, яке відстежує емоційний та фізичний стан людей, які живуть з біполярним розладом.

Джерело

 

Рекомендуем почитать

Упражнение “Десяти целей” от Брайана Трейси

Культовый Ford Mustang из фильма «Буллит» за 4 миллиона долларов

Мифическое шоу Dolce & Gabbana Alta Moda на Сицилии