Автор: Alina Prihodko
22 Янв. 2020

LIA (Лілія Королюк): «Спів – це джерело моєї енергії»

Лілія Королюк (Lia) – співачка, номінантка Національної музичної премії «Золота Жар-птиця» в категорії Прорив року. Фіналістка конкурсу «Хіт-конвеєр 2019».


Коли ви для себе вирішили, що станете артисткою? З чого все починалось?

Взагалі, в дитинстві думок про музику не було, я займалася спортивною гімнастикою і мріяла стати відомою спортсменкою. Але не судилося. Я завжди була енергійною дівчинкою, часто брала участь у різноманітних конкурсах, змаганнях. Талант співачки помітив мій шкільний вчитель музики, який порадив мені розвиватися в цьому напрямку.

Першим моїм кроком у світ шоу-бізнесу був співочий конкурс, на який я поїхала з піснею, яку ми підготували. Я ніколи її не забуду – це була «Яблунька». Її мелодія, мабуть, досі час від часу лунає в моїй пам’яті… Мене переповняли емоції, мені було всього 10 років, серце вистрибувало з грудей, колінки трусилися… Я зайняла друге місце. Мені дуже сподобалась атмосфера; сцена підкорила мене, і я вирішила, що неодмінно стану відомою співачкою.

Потім я пішла до музичної школи, почала брати участь у різноманітних конкурсах: всеукраїнських, міжнародних. Десь перемагала, десь просто брала участь і набувала нового досвіду. І з  кожним виступом я розуміла, що моя мрія стати співачкою з кожним днем набирає сили. Згодом я закінчила Київський інститут музики ім. Глієра.

Співачка – це для вас професія чи хобі?

Однозначно можу сказати, що мені вдається вдало все поєднувати. Для мене це спосіб життя. Дехто не розуміє, як це можливо. Я співаю і вдень, і вночі. Дуже люблю те, чим займаюся. Спів –  це джерело моєї енергії.

Які емоції ви відчуваєте на сцені?

На мою думку, на сцені має бути стовідсоткова щирість. Працювати потрібно завжди на максимум! Глядачі відчувають артиста, а аплодисменти – найкращий критерій оцінки твоєї роботи. Має бути легкість в подачі матеріалу. Драйв та шалена енергетика.

Скільки синглів у вашому пісенному арсеналі? Про що ви співаєте?

Проект LIA існує трохи більше року. За цей час я записала шість повноцінних пісень, зняла два кліпи. Пісні, які я співаю, частково пишу самостійно, частково пишуть мені, але співаю в основному про кохання – велике, щире, сильне… Я помітила, що пісні мають властивість матеріалізуватися. Нещодавно вийшла моя нова пісня «Я твоя». І, звісно, вона про щире, шалене, взаємне кохання. Кохання до нестями.

Чи є в ваших планах Євробачення? І взагалі, які ваші цілі на майбутнє?

Звичайно, я б хотіла взяти участь в Євробаченні, але це не є основною моєю метою на майбутнє.

Більш за все я б хотіла зібрати творчу команду професіоналів! Дуже важливо зустріти людей, з якими б ви були, як то кажуть, на одній хвилі. А хороша команда – одна із складових успіху артиста! Коли маєш круту команду, то можна і про світовий тур мріяти! Я не концентруюсь на конкретній країні, але дуже хотіла б створити круте шоу, об’їхати Європу, завітати до Канади. Першим кроком буде вихід мого альбому. Ну і, звичайно, хочу зібрати Олімпійський! Я переконана, що потрібно ставити перед собою масштабні цілі, багато працювати, і тоді однозначно з’явиться можливість наблизитися до своєї мрії. Мій шлях буде захоплюючим, цікавим, повним нових емоцій!

Розкажіть про свої досягнення. Яке з них було для вас найважливішим?

У 2019 році я стала номінаткою Національної музичної премії «Золота Жар-птиця» в категорії «Прорив року». Це, мабуть, одна з найважливіших для мене нагород!

Мої пісні звучать на радіостанціях і на всіх музичних платформах. Вони також є на YouТube. Наприклад, пісню «Кольоровими» підтримали більш ніж 50 радіостанцій України, Америки та Канади.

Що вас мотивує та надихає?

В першу чергу – це підтримка моїх рідних і близьких, моє оточення. Кожного дня я намагаюся помічати якісь свої маленькі досягнення і обов’язково себе за них хвалити. Я переконана, що в нашому буденному сірому житті необхідно помічати маленькі дрібниці, які і є джерелом чогось більшого у майбутньому. Також, в перервах між концертами, я викладаю вокал діткам. Мене вони дуже заряджають своєю безпосередністю, їх очі сяють від задоволення, вони пишаються своїми успіхами.

Ви легко знаходите спільну мову с оточуючими? 

По-перше, я дуже відкрита і щира, я дійсно справжня. І на моєму шляху зустрічається дуже багато чесних, відкритих людей. Я їм всім безмежно вдячна! Обожнюю нові знайомства, адже усі люди унікальні!

На вашу думку, яке значення у житті артиста має удача?

Удача – це дуже добре, але я не роблю ставку тільки на неї. Звичайно у мене виникають труднощі, це життя… Тим паче моє життя вирує у шоу-бізнесі. Тут багато чого залежить від сприйняття ситуації, від внутрішньої сили артиста та його здатності залишатися спокійним і врівноваженим, незважаючи ні на що. Труднощі мене тільки підштовхують йти вперед. Я завжди готова слухати, чути і діяти. І переконана, що сумлінна робота допоможе досягти омріяного успіху.

Розкажіть про своє творче життя. Що відбувалося і відбуватиметься в ньому найближчим часом?     

Не так давно проходив досить масштабний конкурс від телеканалу М2 «Хіт-конвеєр», де я брала участь. Для молодих артистів це великий шанс і відкриті двері до шоу-бізнесу. Це конкурс на кращу українську авторську пісню. Був прямий ефір, професійне журі.

Ви, напевно, знаєте, що досить тривалий час я співпрацюю з репером Ярмаком. Літом 2019 ми разом виступили на головній сцені Atlas Weekend’у. Зараз триває всеукраїнський тур містами. Розпочався він з Києва, далі буде Харків, Львів, Рівне, Дніпропетровськ та інші. Маємо охопити біля 15 міст.

Хештег нашого журналу – #вібраціїуспіху. Яка ваша формула успіху?

Я переконана, що успіх багато в чому залежить від наших думок, звичок. Якщо щось не виходить, перш за все потрібно змінити свою свідомість, почати думати інакше, робити те, чого не робив раніше. Моя формула успіху – це систематизація мого життя, тільки позитивні думки та хороші люди поряд! Тільки послідовні позитивні дії мають допомогти стати успішною людиною. Не думати – а діяти! Бути сильнішим за страх невдач! Залишатись оптимістом у будь-якій ситуації!

Рекомендуем почитать

Коллекция вдохновленная The Beatles

ТОП-3 книги по гештальт-терапии. Выбор Игоря Погодина

TAG Heuer представил новые часы вдохновленные автогонками