Автор: MILLION
04 Сен. 2019

Медитація: мобільні додатки + чеклист на 30 днів

Рішенням зайнятися медитативними практиками зараз нікого не здивуєш. В XXI столітті, як і йога, медитація перестала бути прерогативою ченців і духовних гуру, зайнявши відповідне місце серед щоденних звичок багатьох міських жителів. Відповідно, якщо попит зростає — з'являються нові пропозиції. Наприклад — численні додатки на телефон. Сьогодні поділимося з вами трьома, які сподобалися найбільше: 

.

 

Headspace

Мабуть, найпопулярніший додаток для медитацій. Енді Паддікомб, колишній буддійський чернець і творець Headspace, добре постарався для того, щоб через додаток подружити медитацію з людиною, далекою від духовних практик. Програма зроблена англійською мовою, але якщо ви знаєте слова «breath», «pay attention to» і «relax», то ви впораєтеся. 

.

View this post on Instagram

#mindfulmoments

A post shared by Headspace (@headspace) on

.

У Headspace дуже багате наповнення: тут можна знайти набори медитацій з 10-30 сесій для боротьби з занепокоєнням, злістю або вигоранням, а для підтримки позитивного настрою можна включити добірки, які допоможуть розвинути відчуття щастя і вдячності або, наприклад, виробити звичку концентрації. 

.

Insight Timer

Це безкоштовний додаток, в якому можна вибирати як медитації з голосовим супроводом, так і ембіентні (наприклад, серед них є звуки дощу, багаття, дзен-гітари і десяток інших). 

.

.

При виборі медитацій з голосовим супроводом є де розгулятися — в додаток завантажено понад 7 тисяч аудіо доріжок на різних мовах. З ембіентними медитаціями розібратися теж нескладно — достатньо зайти вбудований в додаток таймер, налаштувати потрібну тривалість медитації, мелодію і можна приступати до практики.

.

Enso

Дуже простий, мінімалістичний, а головне — безкоштовний додаток для любителів медитувати в тиші. Три його основні функції дозволяють встановлювати час на підготовку до медитації, тривалість самої медитації та перерву в ній, якщо вона необхідний. У Enso також є внутрішні покупки, через які можна докупити мелодії на випадок, якщо вам набридне медитувати в тиші.

.

Завантажити додаток — це пів справи, друга половина залишається за звичкою звертатися до нього регулярно.

.

Автор: Анна Глазова

Рекомендуем почитать

Лучшие мировые бары на крышах отелей

12 апреля 1961 года: Юрий Гагарин становится первым человеком в космосе

Amazon укрепляют свои позиции в Индии