Автор: Kseniya Goncharova
14 Янв. 2020

Наті Резнік та Осанна Сакс: синергія двох талановитих музикантів

Героїні Lady Million – потужний дует двох чарівних дівчат – Наті Резнік та Осанни Сакс. Поодинці та разом вони пройшли довгий шлях, стали реалізованими популярними виконавицями і мають поціновувачів як в Україні, так і за кордоном. На сторінках журналу учасниці дуету розповіли про те, як будували музичну кар’єру, як почали працювати разом, та про свої творчі плани та амбіції.

Nati Reznik & Osanna Sax – vocal & sax duo – це поєднання якості, сексуальності, фірмової музики та стильних кавер-версій від 80-х до топ-чартів сучасності. Їх жіночий тандем традиційного та електронного саксофонів, а також грайливого вокалу – це абсолютно новий, свіжий, якісний музичний продукт, який переверне ваше уявлення про слабку стать.

••

Nati Reznik & Osanna Sax – vocal & sax duo                 

Дівчата, перш за все хочеться сказати, що ви як завжди виглядаєте неперевершено. Розкажіть, чи складно двом талановитим досвідченим артистам працювати в тандемі?

Осанна: Коли ми тільки почали працювати разом, то стали отримувати багато запитів, і нам іноді здавалося, що ми живемо разом. Кожен наш ранок починався з дзвінка одна одній. І кожен вечір закінчувався так само. Через кілька місяців у нас була така кількість робочих та особистих питань і інколи навіть претензій, що ми зрозуміли – нам потрібна допомога. Так у нашому колективі з’явилася Валентина, наш менеджер. Валентина – не тільки наш концертний директор, але й моральна та психологічна підтримка 24/7.

Як і коли ви познайомилися, та що підштовхнуло вас до створення дуету?

Наті: В мене з’явився запит щодо контракту на Шрі-Ланці. Мене попросили взяти когось із музикантів до себе в пару, і я запропонувала, щоб це був саксофон. Я почала шукати дівчину, яка грає на саксофоні. Так я знайшла Оксану, адже ми раніше вже перетиналися в Києві. В перший же вечір на Шрі-Ланці ми зняли відео нашого виступу на мобільний телефон та виклали його у Facebook. Це відео набрало дуже велику кількість переглядів, тож ми одразу отримали робочу пропозицію. Так з’явився наш дует.

Ви майже універсальні артисти: однаково драйвово та якісно можете виконати і ретро-програму, і сучасні треки. Є якийсь жанр, в якому ще не вдалося попрацювати? І яка програма є вашою улюбленою?

Осанна: Найбільше ми любимо виконувати сучасні хіти, останні новинки. Але також завжди дуже приємно виконувати пісні українських виконавців. Загалом, можна сказати, що найбільше ми любимо виконувати якісну музику, незважаючи на її жанр. В нас був досвід виступу у рок-форматі, в деяких піснях Наті читає реп. Мабуть, єдиний жанр, в якому ми ще не працювали, це фольклор.

Скільки країн ви разом об’їздили, та чи траплялись з вами якісь кумедні випадки під час поїздок?

Наті: Разом ми об’їхали з десяток країн та майже всі міста України. Але на цьому ми не збираємося припиняти нашу гастрольну діяльність. Звичайно, у нас було безліч кумедних ситуацій. Одного разу ми сиділи в аеропорту та пили каву, і так забалакались, що трохи не пропустили дванадцятигодинний переліт. Було й таке, що пропускали літак, але завжди знаходили вихід із ситуації, і на виступ з’являлися вчасно.

Які у вас творчі плани на 2019-2020 рік?

Осанна: Ми постійно працюємо над оновленням репертуару, розмаїттям костюмів. В наших найближчих планах є збільшення кількості виступив спільно з балетом, більше постановок, зйомки нових відео. Також кожна з нас на даний момент розвиває сольний проект.

Osanna Sax

Osanna Sax – це запорука того, що ви отримаєте якісний, ​​стильний та яскравий супровід свята. Якщо знайомі хіти звучатимуть на традиційному саксофоні-альті, то клубні треки Осаннавиконує на електронному саксофоні. Osanna Sax – екс-учасниця жіночого джаз-бенду Freedom-jazz, учасниця зйомок проектів провідних телеканалів країни: «Фабрика зірок» (2, 3, 4 сезони), «Вечірній Київ» та багатьох інших. За плечима цієї тендітної дівчини – десятирічний досвід роботи на заходах різного рівня.


Осанна, ви професійний музикант, і не просто працюєте понад 10 років, але й викладаєте в Київському інституті музики імені Р.М. Глієра. Розкажіть, що визначило для вас вибір професії та чи подобається вам навчати молодих музикантів?

Вся моя родина – професійні музиканти. Тому питання вибору професії ніколи не підіймалося. Крім того, в мене була схильність до музики з самого дитинства. Я обожнюю викладати! Вважаю, що найперше завдання вчителя – це привити любов дітей до навчання взагалі і до музики зокрема. В музичній сфері не так багато молодих викладачів, тому я намагаюся максимально прогресивно дивитися на речі, давати більше практичних порад із власного досвіду.

Коли ви почали займатися музикою та зрозуміли, що саме вона – ваше призначення?

Я почала займатися музикою з 4-х років. Однак знайшла себе у професії лише чотири роки  тому, коли розпочала займатися власним проектом. На мою думку, у складі великого колективу музикант не може розкритися на всі сто відсотків.

Як музиканту досягнути успіху? Що можете порадити тим, хто ще визначається зі своїм життєвим шляхом?

Працювати, працювати, працювати! Також необхідно бути наполегливим, стукати у всі двері – врешті-решт, вам обов’язково відчинять! Але з роками ще більше прийшло розуміння того, що на голову нікому нічого не «падає» просто так.

Я знаю, що ви розвиваєте сольну кар’єру. Поділіться вашими недавніми успіхами та планами на майбутнє?

Одне з найбільших моїх бажань – створювати музику. Я багато років професійно займалася композицією, і зараз активно працюю над тим, щоб більше заглибитися в цю сферу.

Nati Reznik

Nati – яскрава, чуттєва і енергійна виконавиця, з почуттям смаку і стилю та дивовижним тембром голосу. Її досвід – шестирічна співпраця з Катериною Бужинською, участь в талант-шоу, створення власного кавер-бенду InsideSoul, запис сольних аудіо- та відеоробіт, виступи в якості бек-вокалістки на найбільших майданчиках країни, участь та перемоги в міжнародних конкурсах. Але все це – лише початок творчого шляху виконавиці.


Розкажіть про свій творчий шлях. Коли ви почали займатися вокалом та обрали музику за свою професію?

Часто відомі зірки згадують свої перші виступи у два, три або п’ять років та відповідають на подібні питання з огляду на своє глибоке дитинство. Я почала займатися співом та виходити на сцену з семи років, але не вважаю це серйозною відповіддю. Обрати музику за професію, а творчість –  за спосіб життя людина здатна виключно у свідомому віці. І саме свідомий вибір робить тебе впевненим у своїй мрії та надає наснаги на звершення найамбітніших цілей.

Першими кроками вважаю дві професійні освіти з вокалу. Саме освіта та твій власний розвиток дозволяє увійти не просто у стан любові до своєї справи, але й у стан поваги та серйозного ставлення до професії, якою займаєшся, та до людей, що втаємничені у твою творчість.

Далі був яскравий, часто тернистий, але напрочуд цікавий шлях здобуття досвіду. Співпраця з першими зірками країни у якості бек-вокалістки, кавер-гурти, контракти за кордоном та амбіції на власний сольний проект, які саме зараз почали реалізовуватися завдяки сумлінній праці моєї команди. А у дитинстві, до речі, я мріяла бути слідчим! Творити добро та карати злодіїв. Що ж, буду творити добро за допомогою музики.

Нещодавно ви випустили сольний сингл «Ти мій, я твоя». Розкажіть про цю роботу.

Сингл «Ти мій, я твоя» – вдала синергія власного досвіду та вчасної зустрічі потрібних людей у потрібному місці. Знаєте, бувають моменти, коли життя розкриває перед тобою усі карти, і раптом щось заплутане стає для тебе таким зрозумілим і прозорим… Хтось називає це досвідом, хтось – мудрістю... Але це якісь такі знання, у яких ти впевнений, і які об’єктивно справжні, безапеляційні. Так сталося і зі мною у цій історії. Це міг би бути банальний досвід: він, вона, розбите серце, розчарування, зневіра... Але мені пощастило не розчаруватися, а збагатитися новими цінностями. І полягають вони у швидкоплинності життя, в усвідомленні того, що ніщо не триває вічно, в умінні знаходитися тут і зараз, цінувати, не ускладнювати, бути вдячним.

Все це і було тими картами, які розкрило переді мною життя. Мені стало так легко! І мені захотілося, аби так само спокійно стало усім, хто переживає або переживатиме подібне. Адже, як я люблю повторювати, ніщо не вічне. Просто отримуй задоволення, цінуй та відпускай з вдячністю. Я щаслива співачка з професійною командою, яка відчуває мене, як ніхто інший. Разом нам вдалося перетворити мій перший сингл на чесну та відверту історію. Маю надію, що вона відгукнеться у серцях слухачів та запам’ятається абсолютним одкровенням.

Як музиканту досягти успіху? Що ви можете порадити молодим виконавцям?

Я можу говорити банальні речі. Але у цьому питанні немає чарівної палички або чарівної лампи з Джином. Я б радила не витрачати час на пошуки короткого шляху. Сумлінна праця, відсутність жалю до себе та готовність декілька раз починати з початку можуть привести до бажаної мети. Не поспішайте. Доля сірника – яскрава та надзвичайно коротка. Прагніть бути багаттям! І припиніть сумніватися в собі та своїх силах! Безжалісно викреслюйте зі свого оточення усіх, хто не вірить в вас.

Які ваші творчі плани на найближче майбутнє?

Менш за все я люблю говорити про плани. Найбільше задоволення я отримую, коли ділюся результатом. Тому скажу лише про те, що наразі ведеться робота над моїм першим сольним альбомом. Ми зібрали штат молодих і талановитих авторів та уклали домовленості з досвідченими композиторами. Ми встали на шлях якісних експериментів, пошуку оригінальних музичних рішень та максимального розширення моїх власних можливостей. Це дійсно серйозна, глибока та свідома праця. Невимовне задоволення – знаходитися у цьому процесі!

Дякуємо за надану локацію Queen Kyiv

Дякуємо продюсеру Валентина Кубарова за організацію інтерв'ю

___

Photo: Oleksandr Serbinov
Filming & editing: Влад Пустовит
Makeup: Елизавета Оводова
Location: Queen Kyiv

Рекомендуем почитать

Сериал из 80-х: Джиджи Хадид, Ирина Шейк и Джоан Смоллс в новой рекламной кампании Moschino

Книги для чтения «лето 2020» на английском языке

Нет времени на уборку? 5 лайфхаков, как быстро навести чистоту