Автор: Kseniya Goncharova
07 Сен. 2019

Презентація журналу LADY MILLION: ангельська колекція одягу від дизайнера Аліси Мярковської

Під час урочистої презентації першого номеру нового мотивуючого та надихаючого глянцю для жінок LADY MILLION відбувся показ вишуканої колекції одягу від українського бренду KElis. Вишукані вечірні та повсякденні образи представила засновниця жіночого бренду одягу  KElis Аліса Мярковська, котра стала першою героїнею обкладинки журналу.

Нова колекція отримала назву «Black & White of the angels heart». Всі образи стали втіленням жіночності та елегантності. Дизайнеру вдалося відтворити гармонію краси жінки завдяки оригінальним формам, фактурам, аксесуарам, котрі відображають грайливість, легкість та кокетство жіночої натури. Гостей презентації вразила вишуканість та краса суконь, костюмів, гарних зручних піджаків, котрі підходять як для вечірнього виходу, так і для корпоративного заходу або ділової зустрічі. У білосніжній сукні з пір’я власниця бренду, дизайнер Аліса Мярковська завершила показ, який став візитівкою KElis.

Краса моделей, котрі презентували одяг, також не зосталася непоміченою. Партнером показу стала модельна агенція Vita models. Агенція співпрацює з кращими глянцевими журналами не тільки в межах України, а й закордоном. Модельна школа Vita models має дитячий (від 4 до 12 років) та дорослий напрямки. З учнями працюють найкращі професіонали модельної справи. Після школи можна побудувати не тільки модельну, але й акторську кар’єру.

Кожен образ колекції «Black & White of the angels heart» - унікальний. Жінка завжди має відчувати себе особливою та неповторною. Філософія бренду KElis сповідує: не існує такої проблеми, яку б не вирішила нова чарівна сукня. Адже щоб бути жінкою на мільйон, необов'язково мати мільйон. Все, що потрібно, - це бути в гармонії з собою та світом.

Фото: Сергій Пугач
Локация: Restaurant & bar ДУША

Рекомендуем почитать

Заработали "старении": флешмоб принес приложению FaceApp $1 млн

SPA-день в загородном клубе Grand Admiral Resort & SPA

Як навчитися готувати корисну їжу?