Автор: Kseniya Goncharova
13 Янв. 2020

Співачка Олександра Каспер: «Успіх для мене – це попутний вітер»

Чарівна тендітна дівчина з неймовірно ніжним та чуттєвим сопрано. Вона молода, гарна, талановита та сповнена новими ідеями. Виконавиця в унікальному стилі – сlassical сrossover – Олександра Каспер розповіла Lady Million про свої нові проекти та творчі плани.

 

Ви – володарка неповторного голосу, та працюєте в унікальному стилі, якій, власне, ви і започаткували. Розкажіть, як він називається, та які його особливості?

Природа обдарувала мене широким діапазоном сопрано, що дає свободу вибору у виконанні різних ролей. Я прийшла до унікального звучання через освоєння форм різних стилів та через внутрішнє душевне звільнення, відчувши одкровення звуку. Classical сrossover дозволяє мені органічно існувати та розкривати індивідуальне бачення світу. Яскраві представники цього жанру –  Андреа Бочеллі, Тар’я Турунен, Емма Шаплен, Сара Брайтман, Алессандро Сафіна, Іль Диво. Classical сrossover з’єднує різноманітні стилі в музиці і народжує нові. Це мої персональні чари.

Які ваші музичні плани на 2020 рік?

Плануються майстер-класи в Китаї, провінція Шаньдун, на запрошення Людмили Гармаш і Bai Shaorong. На 2020 рік намічено постановку сrossover opera. Це буде унікальний масштабний проект.

Зараз ви готуєте новий авторський проект під назвою The Trust Island. Відомо, що він  створюється в жанрі філософської казки. Чим цікавий цей жанр та коли відбудеться прем’єра проекту?

Прем'єра планується на весну 2020 року. The Trust Island – це ключ до пізнання психіки людини. Тому жанр вибрано у вигляді філософської казки. Боротьба свідомого та несвідомого, ланцюжок трансформацій. Це балансування між світами, неймовірна подорож до острову скарбів через довіру до себе.

Буває так, що коли стаєш безпосереднім учасником тієї чи іншої події, ловиш себе на думці, що вся її канва зіткана з чарівних снів, сповнених яскравими моментами, які охоплюють незліченність світів, що знаходяться за гранню реальності. The Trust Island – це і є той самий плід, що витканий з фантазій та реальності повсякденного життя. Цей театрально-музичний перформанс складається з моментів, які живуть у сновидіннях, але варто лише відкрити очі – і картинка зникає, залишаючи лише слід… А далі – ще цікавіше!..

Де можна ближче познайомитися з вашою творчістю?

Почути мої записи можна на каналі YouTube, а також на провідних світових музичних інтернет-платформах: Apple Music, Spotify, Amazon Music, Google Play, Deezer, Beats. У пошуку введіть ім’я виконавця – Alexandra Kasper.

Що для вас успіх?

Успіх для мене – це попутний вітер!

 

Рекомендуем почитать

10 зручних фішок смартфонів Samsung, про які не всі знають

Вишивка майстра Walker Boyes

Исследование ученых: какая поза самая привлекательная для снимков?