Автор: MILLION
05 Июн. 2020

5 фільмів для подорожі до світу Дикого Заходу

Пропонуємо добірку найяскравіших прикладів захоплюючих і динамічних фільмів про світ Дикого Заходу.

Діліжанс / Stagecoach, 1939 


Один з найбільших вестернів в історії кіно на думку Американського Кіноінституту розповідає про невеликий диліжанс, на якому кілька незнайомців залишають маленьке містечко Тонто в Нью-Мехіко. Серед пасажирів - банкір, торговець, повія, картковий шулер, доктор-п'яниця, злочинець-ковбой і вагітна дружина офіцера. У кожного своя мета, але коли на диліжанс нападають апачі, їм належить об'єднатися, щоб вижити. Перший звуковий вестерн в кар'єрі Джона Форда і перший з його фільмів з Джоном Вейном у головній ролі.

Рівно опівдні / High Noon, 1952

Класика жанру від Фреда Циннемана, що отримала чотири «Оскара». У день свого весілля шериф Вілл Кейн дізнається, що в місто прибуває колись відправлений ним до в'язниці злочинець, який тепер жадає помсти і розправи. Його поїзд приходить рівно о полудні, і шериф з нареченою вирішують покинути місто в цілях власної безпеки. Але честь і почуття власної гідності переважують, і Вілл залишається, щоб зустріти негідника. Тільки битися з ворогом і його бандою йому доведеться поодинці - городяни налякані і не хочуть вплутуватися.

Чудова сімка / The Magnificent Seven, 1960


Адаптація філософської драми Акіри Куросави «Сім самураїв», виконана Джоном Стерджес, в 2013 році увійшла до Національного реєстру фільмів США, як культурно, історично й естетично значуща робота. Місцева банда тримає в страху жителів мексиканського села, вимагаючи дань за збір врожаю і тероризуючи раптовими нальотами і грабежами. Одного разу селяни вирішують найняти собі захисників - сімох стрільців, здатних дати гідну відсіч бандитам. У якийсь момент перемога над бандою стає для захисників справою честі.

Відкритий простір / Open Range, 2003

Кевін Костнер зняв класичну історію про старий Захід, в якій в рівних частках поєднуються насильство, романтика і гумор. Два старих ковбоя відчувають себе вільними тільки на безкрайніх просторах прерії, вони цураються людей і великих поселень. Але коли на їх шляху зустрічається банда самовільних мерзотників, вони не можуть залишитися осторонь і покажуть негідникам, чого варті поняття честі і справедливості.

Потяг на Юму / 3:10 to Yuma, 2007


Джеймс Менголд зняв ремейк однойменного фільму 1957 року з Крістіаном Бейлом і Расселом Кроу в головних ролях. Старий фермер Ден Еванс зголосився добровільним конвоїром для доставки арештованого злочинця до залізничної станції. Але спільники бандита хочуть напасти на конвоїрів і звільнити свого лідера. Вони ще не знають, що за час подорожі арештант і конвоїр перейнялися один до одного повагою.

Рекомендуем почитать

Виртуальный Версальский дворец от Google

Хотели пожить, как Барби? Забронируйте её домик на Airbnb

Украинская инсталляция на Burning Man 2019