Автор: Alina Prihodko
22 Ноя. 2019

День народження Young Business Club

На початку листопада відбулася феєрична подія – День народження Young Business Club. Свято проходило на локації готелю Ramada. Цього разу обрали дрес-код у стилі Black tie, який створив атмосферу справжнього Голівуду! Смокінги та метелики чоловіків і вишукані вечірні сукні жінок додавали казковості цьому чарівному вечору.

Святкування розпочали з Welcome drinks та привітального слова. Спікером зустрічі був Василь Хмельницький - бізнесмен-новатор, який зміг успішно подолати не одну кризу та масштабувати свої 50 успішних бізнесів.

На питання, в яку сферу вигідно інвестувати зараз, Василь Іванович відповів, що найцінніший вклад – в своє здоров’я, знання та саморозвиток. Цікава та мотивуюча доповідь завершилася яскравими фотокартками з учасниками Young Business Club.

Учасники зустрічі традиційно підвели підсумки річної роботи Young Business Club. Привітали учасників Клубу та подякували за сумлінну роботу, результатом якої стали багато успішно реалізованих бізнес-проектів серед бізнесменів Young Business Club. Багато хто з учасників отримав нагороди та коштовні подарунки за активну участь у розвитку Клубу.

Young Business Club – певна синергія успіху та взаємодії. Кожен, хто долучається до цієї спільноти, може впевнено сказати, що його життя змінилося на краще.

Завершенням вечора став святковий торт та теплі слова подяки і від засновників (Андрій Остапчук, В’ячеслав Лисенко), і від учасників Клубу!

На згадку про цю подію створили картину у сучасному стилі Art Scribing, на якій зобразили історію створення, розвитку та взаємодії Young Business Club!

Вечір закінчився традиційною After Party та гучним святкуванням!

Рекомендуем почитать

Кейс школы Talant School Натальи Могилевской. История о том, как женская супер-команда перевела бизнес из офлайна в онлайн за неделю и расширила границы.

Лэнс Армстронг: спортсмен, сумевший «обойти» рак, но не антидопинговый комитет

Богатство красок современных перуанцев