Автор: Alina Prihodko
22 Ноя. 2019

День народження Young Business Club

На початку листопада відбулася феєрична подія – День народження Young Business Club. Свято проходило на локації готелю Ramada. Цього разу обрали дрес-код у стилі Black tie, який створив атмосферу справжнього Голівуду! Смокінги та метелики чоловіків і вишукані вечірні сукні жінок додавали казковості цьому чарівному вечору.

Святкування розпочали з Welcome drinks та привітального слова. Спікером зустрічі був Василь Хмельницький - бізнесмен-новатор, який зміг успішно подолати не одну кризу та масштабувати свої 50 успішних бізнесів.

На питання, в яку сферу вигідно інвестувати зараз, Василь Іванович відповів, що найцінніший вклад – в своє здоров’я, знання та саморозвиток. Цікава та мотивуюча доповідь завершилася яскравими фотокартками з учасниками Young Business Club.

Учасники зустрічі традиційно підвели підсумки річної роботи Young Business Club. Привітали учасників Клубу та подякували за сумлінну роботу, результатом якої стали багато успішно реалізованих бізнес-проектів серед бізнесменів Young Business Club. Багато хто з учасників отримав нагороди та коштовні подарунки за активну участь у розвитку Клубу.

Young Business Club – певна синергія успіху та взаємодії. Кожен, хто долучається до цієї спільноти, може впевнено сказати, що його життя змінилося на краще.

Завершенням вечора став святковий торт та теплі слова подяки і від засновників (Андрій Остапчук, В’ячеслав Лисенко), і від учасників Клубу!

На згадку про цю подію створили картину у сучасному стилі Art Scribing, на якій зобразили історію створення, розвитку та взаємодії Young Business Club!

Вечір закінчився традиційною After Party та гучним святкуванням!

Рекомендуем почитать

Будущее уже близко: SpaceX запустит коммерческие полеты в космос к 2021 году

Национальный рекорд в автоспорте: гонщики дрифтовали на скорости 215 км/час

McLaren Automotive представил новаторские модели Elva и 765LT