Автор: MILLION
19 Сен. 2019

ДНІ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ В ЧОРНОГОРІЇ За підтримки МЗС України

Назва проекту: «Дні Української музики в Чорногорії»

Напрям – Культурна дипломатія

Дати проведення – 30 вересня –6 жовтня 2019 року

Президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM Тетяна Колесніченко ініціювала дні української музики в Чорногорії, які  покликані донести інформацію про українську культуру з одного боку,  до можновладців і людей та ресурсів, що впливають на громадську думку, а з іншого боку - до широкого загалу. Завдяки цієї акції привертається увага до культури України, підвищується довіра до країни в цілому, її привабливість в плані бізнес-співпраці, розвитку соціальних, політичних і економічних зв'язків не тільки у Чорногорії, а й в інших Балканських країнах.

Головний мотив Днів Українське музики в Чорногорії - автентика плюс модерн, де буде показані українські музичні традиції і сучасне звучання. Від Національного музею Тараса Шевченка будуть подаровані дві картини на музичну тематику - одна Національному музею Чорногорії, друга – Музеям і Галереям Подгориці. Також в рамках Днів української музики буде представлена ​​виставка, яка складається з офортів Тараса Шевченка від Національного музею Тараса Шевченка та фоторобіт сучасних українських фотографів.

1 жовтня відбудеться концерт, в якому візьмуть участь заслужена артистка України Тетяна Піскарьова, солістка Оперної студії НМАУ ім. П.І. Чайковського Тетяна Бондар, а також бандурист Ярослав Джусь і мультиінструменталіст Максим Бережнюк, які зіграють українську народну музику і світові хіти. Перед концертом відбудеться прес-конференція, після концерту – презентація для VIP та медіа.

Головна мета Днів української музики у Чорногорії - ознайомити чорногорців з культурою України, про яку вони поки на жаль знають дуже мало. За допомогою культурної дипломатії донести інформацію про нашу країну, як про сучасну, європейську, висококультурну країну з багатовіковою історією і самобутніми традиціями. Просунути зацікавленість Чорногорії в культурному, соціальному, політичному та бізнес співробітництві з Україною.

Партнери проекту: Промоушен і продакшен STUDIORAR, Центр культури Подгориці «Budo Tomovic», Посольство України у Чорногорії, МГО «За сімейні цінності».

https://www.facebook.com/events/2266885973409130/

Рекомендуем почитать

Рейтинг Pitchfork: 10 найкращих альбомів десятиліття

Провісниця Засіма: «Я завжди відчувала в собі щось особливе»

Вера Брежнева создала коллекцию женской обуви