Автор: Caribbean Club
16 Сен. 2019

Госпел-хор виконає пісні з легендарного мультфільму «Король Лев» у Києві

19 вересня в Caribbean Club Concert Hall наживо прозвучать пісні з легендарного мультфільму «Король Лев» у виконанні госпел-хору Gospel Company. Гостей чекає занурення в світ госпелу та улюблені пісні дитинства.

Після прем'єри концертної програми, яка відбулася з аншлагом у липні, музиканти вирішили повторити яскраве шоу. 

«Минулий концерт вийшов чудовий! Глядачі співали разом з нами, було здорово. Тому ми вирішили повторити наш виступ і збільшити хор. 19 вересня на сцені буде 17 музикантів. І, звичайно, ж ми готуємо багато сюрпризів.», - поділився Аняня Удонгво, лідер Gospel Company.

Мультфільм «Король Лев» вже 25 років тішить дорослих та дітей захоплюючою історією, яскравою мультиплікацією та, безумовно, музикою. Цікаво, що над музикою до одного з найуспішніших проектів в історії світового кінематографа працювали всесвітньо відомі композитори - Елтон Джон, Тім Райса та Ганс Ціммер, а мультфільм завоював декілька премій «Оскар», «Золотий Глобус» та «Греммі».

19 вересня улюблені пісні «Circle Of Life», «Can You Feel The Love Tonight», «Hakuna Matata», «I Just Can’t Wait to Be King» та інші виконають знайомі багатьом артисти Gospel Company. 

Госпел-хор Gospel Company - це унікальний афро-український колектив, що складається з талановитих музикантів з 4 країн світу: Нігерії, Мозамбіку, Анголи та України. Заснував колектив у 2016 році харизматичний та яскравий підопічний Святослава Вакарчука на шоу «Голос країни-6» Аняня Удонгво. Музиканти Gospel Company співпрацюють із зірками української сцени, серед яких Ірина Білик, Jamala, Таяна і інші.

Приходьте відчути енергію музики з африканським колоритом та українською душевністю!

Купити квитки на концерт можна на сайті: http://bit.ly/2kkrvss.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/748249645590849.


Аккредитация для СМИ:

Анастасия Лавриненко

+38 063 763 51 69

anastasia.lavrinenko@caribbeanclub.com.ua

https://www.facebook.com/lavrinenko.nastasia

Рекомендуем почитать

Жаркий Марракеш: коллекция Dior Cruise 2020

Встречаем Новый год вкусно!

Сверхзвуковой самолет Spike S-512 сократит время перелета в два раза!