Автор: MILLION
13 Июл. 2020

Ольга Мельникова: "Brightlife. Exposure"

15 липня в галереї Spivakovska ART: EGO culture center відбудеться виставка робіт молодої художниці Ольги Мельникової під назвою "BRIGHTLIFE. EXPOSURE".

Впродовж виставки будуть представлені твори за 2 роки творчості, частина з яких була створена в період карантину від COVID-19 i дуже яскраво, а, подекуди, і провокаційно відображає внутрішні переживання мисткині в зв'язку з глобальними трансформаціями сьогодення.

На сьогодні роботи мисткині знаходяться у приватних колекціях США, Норвегії, Данії, Франції, Італії та Монако. Уродженка Львова, учасниця численних міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, i ось, нарешті зовсім незабаром Ольга запрошує поціновувачів мистецтва на свою першу персональну виставку в Києві. Більшість робіт, що будуть презентовані впродовж виставки, були написані під час карантину та самоізоляції. У цей важкий, та, подекуди, шокуючий для всього українського суспільства період, самоізолюватись Ольга вирішила в мальовничому куточку на Переяславщині, історичному культурному осередку України.

Початок серії робіт ознаменувався створенням твору: «Україна. Початок карантину» - де Україна зображена у вигляді жінки, втомленої численними історичними тяжбами та негодами, але, котра при цьому не втрачає надії на краще майбутнє та свого національного обличчя та самобутності. Для космополіта та людини соціально активної, самоізоляція стала справжнім випробуванням, яка, водночас, допомогла по-справжньому відчути глибину та необхідність справжніх людських стосунків, які не можливо нічим замінити.

Саме єднання з природою, повернення до витоків, глибокий внутрішній діалог надихнули Ольгу на створення серії робіт, що в дійсності відображають красу навколишнього світу та незамінність щирості справжніх людських відносин. Як громадянин світу, Ольга вільно володіє англійською, італійською та французьскою, російською та українською мовами та залюбки проведе для всіх бажаючих гостей особисту екскурсію експозицією.

Виставка відбудеться незалежно від епідеміологічної ситуації, адже в умовах нових віртуальних реалій є можливість долучитись до перегляду експозиції онлайн. Своїм мистецьким маніфестом авторка наголошує, що життя прекрасне та яскраве, незважаючи на мінливість сьогодення та життєві обставини, а такі непохитні людські цінності як любов, дружба та живе людське спілкування, як і мистецтво, що їх зображує – вічні.

Запрошуємо до перегляду експозиції з 15 липня, Spivakovska Art: Ego culture center, вул. Саксаганського 59 Б. 11:00 – 19:00.

Вхід вільний

Рекомендуем почитать

Богдан Струтинський: «Культурний ресурс – основа дипломатії України»

Андрей Буренок: «Вся энергия – во мне!»

McLaren Automotive представил новаторские модели Elva и 765LT