Автор: MILLION
05 Окт. 2019

Піаніст Фіма Чупахін презентує дебютний альбом “Water” у Києві

14 жовтня відомий український джазовий піаніст та медіа-композитор Фіма Чупахін презентує дебютний альбом “Water” у Києві. Концерт відбудеться в рамках українського туру у столичному Caribbean Club Concert Hall.

.

.

Платівка “Water” офіційно вийде на всіх стрімінгових платформах вже 8 жовтня. Вона була записана у Нью-Йорку навесні цього року з потужним складом талановитих молодих музикантів, які є одними з найяскравіших представників сучасної джазової сцени - Jonathan Barber (барабани) Josh Evans (труба), Vuyo Sotashe (вокал), James Robbins (бас), Yoav Eshed (гітара) та Сергій Аванесов (саксофон). 

.

.

Відомий американський журналіст Ted Panken (JazzTimes, Down Beat) охарактеризував цей альбом так: “Прониклива, мелодійна робота, в якій Чупахін направляє музикантів чіткою композиційно рукою, наділяючи музику своєю гармонічною ідентичністю, однак віддаючи Нью-Йоркським колегам достатньо простору для маневру. Його фортепіанні соло тонкі, майстерні, переконливі, ніколи не грубі та не агресивні”. 

.

.

Нагадаємо, що Фіма Чупахін є співзасновником і учасником джазового колективу Acoustic Quartet. Він співпрацював з Сергієм Бабкіним, Джамалою, SunSay та іншими, а також написав музику до фільму “Дике поле” за романом Сергія Жадана “Ворошиловград”. У 2018 році піаніст разом з Сергієм Жаданом заснували проект Zhadan&Fima, який нещодавно випустив міні-альбом.

.

.

В концерті 14 жовтня візьме участь довготривалий музичний партнер і близький друг Фіми - відомий трубач Дмитро Бондарєв. Презентація платівки “Water” відбудеться у складі квінтету. 

.

Купити квитки на концерт можна на сайті: http://bit.ly/2mZAOPP.

.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2301066710208559

Рекомендуем почитать

MUSTHAVE. Успешный бизнес как стиль жизни

В Україні відзняли перший відеокліп, не порушуючи вимог карантину. Музичне відео на нову пісню TARABAROVA

Вареники с тыквой, крабом и вялеными томатами