Автор: MILLION
30 Апр. 2021

Відбувся форум стартапів «Покоління Z» – це фінал 2-місячного навчання талановитої молоді зі всієї України!

Феєрична подія відбулася!

Форум стартапів «Покоління Z», ініціатором якого стала Youth Flow Academy – це фінал 2-місячного навчання талановитої молоді зі всієї України! Соціальний проект що дав можливість навчання та створення власного бізнес-плану молодим людям віком 14-20 років.

Подія дійсно вийшла феєричною!

Учасники виступали, хвилюючись, але впевнено подаючи і захищаючи свої проекти перед жюрі: відомими підприємцями та телеведучими (Жюрі: Надія Васильєва – голова інституту цифрової трансформації, Олег Панюта (ТРК Україна), Марина Вишегородських (голова фонду Brain Basket foundation, HR директор ELEKS).

Переможці Форуму стартапів «Покоління Z»:

I місце – Тимур Хомяков,м. Київ, 16 років (з проектом чат бота MARTA)

II місце – Дмитро Шумський, м. Львів, 16 років (з проектом dev flash)

III місце – Вероніка Властакі м. Буча, 18 років  (з проектом I`m a Zumba dance)

Вітаємо їх, проєкти дійсно цікаві та життєздатні!

Вибір переможця був нелегкий: різноманіття питань, що підіймаються талановитою молоддю України, зваженість конкурсанті, та якість підготовки – вражає!

Форум завершився несподіваним сюрпризом: двом учасникам, виступи яких підкорили серця жюрі жюрі присудили ще 2 додаткових призових місця.

Цими щасливчиками є:

Олександра Чуйкова, 18 років, м. Одеса  (з проектом Валлі – сміттєпереробний завод)

Тимур Веремєєнко, 14 років, м. Вінниця (з проектом студії відеомейкінгу).

Вітаємо наших талановитих дітей!

Інкубатор проходить вперше: маштабний проект, та залучив до співпраці талановиту молодь України, бізнес, освітні організації та менторів – практиків, що долучилися підтримати кожен проект. Користь інкубатору відчутна кожним резидентом вже напершому занятті: цикл програми з 9 занять долповнювали одне іншим і складалися у послідовну покрокову схему побудови бізнесу. Власної справи, мрії, якою горить молода людина.

Піднімалися питання сміттєпереробки (два проекти мали соціальну складову і пропонували рішення цієї проблеми); мобільна стоматологія (вже існує за кордоном і здалася дуже цікавою для реалій карантину; вантажний UBER, відеомейкінгова студдія, маркетплейси зі створення сайтів та брендового одягу… Молодці конкурсанти, ви - неймовірні!

На форумі компетентне жюрі було уважним та справедливим: конструктивні питання, справедливі зауваження і корисні рекомендації – всі виклалися по максимуму.

Ініціатор та організатор цієї грандіозної події Ірина Мельниченко, засновниця бізнес-школа для молоді Youth Flow Academy! Мрія збулася – сильний поштовх до розвитку підприємництва і Україні та перспективне майбутнє  молоді з усіх куточків країни!

Форум стартапів «Покоління Z» – далі буде: наступний інкубатор розпочинається в жовтні 2021 року. Запрошуємо до співпраці!

Запитання та реєстрація за посиланням: www.flow-academy

Рекомендуем почитать

Пощечина за сломанный каблук

Дополненная реальность на MILLION!

Курорт стоимостью 12 миллионов долларов: Casa de Campo Resor & Villas