Автор: MILLION
18 Окт. 2019

Виставка художниці Ірини Онопенко у заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA

У заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA, в лоббі  SPA – готелю  проходить концептуальна виставка української художниці  Ірини Онопенко під назвою «Особливий погляд».

Всі роботи створені з величезною любов`ю, любов`ю  до світу, в якому немає місця агресії та насиллю. Художниця хотіла показати, що навколо нас багато подібних створінь, і вони, як і ми, здатні відчувати різноманітні почуття, емоції. Адже всі ми мешканці одного величезного будинку, і життя всього сущого на землі не менш цінне, ніж життя людини. Наш вибір – вирішує їх долю.

Ці роботи символізують образи тварин як джерело сили, безкорисливої любові, мужності. Художниця хотіла донести, що існує певний взаємозв`язок у вподобаннях людини при виборі картини з тваринами з власним характером. Неможливо знайти тварину, яка б не мала хоч якоїсь схожості з людиною. Образом кожного з них має особливе смислове навантаження: наприклад, лев – сила, мужність; орел – влада, незалежність; сокіл – свобода, далекоглядність; сова – мудрість, гроші; ведмідь – родючість, достаток; слон – духовні знання, стабільність; леопард – войовнича сила, хоробрість; корова – родючість, добробут; козел – мужність, енергія; буйвіл – стійкість, міць; овен – пристрасть, мужність; мавпа – хитромудрість, захист від невдач; пес – вірність, рішучість; носоріг – символ удачі.

Серія робіт була написана в чорно-білих кольорах. Але цього достатньо, щоб відчути силу і велич тварини.

Запрошуємо відвідати виставку яка буде проходити до 1-го листопада у заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA та зануритися в чарівну, казкову атмосферу спокою і затишку в обіймах духмяного соснового лісу.

 вул. Варшавська, 116, Ірпінь (15 км від Києва)
 +38 (044) 393-33-57 (рецепція отеля)
 +38 (044) 393-33-60 (SPA-рецепція)

Рекомендуем почитать

Мільярд доларів за українську компанію Grammarly

Художественная коллаборация Louis Vuitton и Йонаса Вуда

Rolls-Royce планує продати ядерний бізнес французькій компанії