Автор: MILLION
29 Авг. 2019

Alyona Alyona номінована на міжнародну музичну премію

Відомий німецький фестиваль Reeperbahn вже четвертий рік поспіль вручає міжнародну премію ANCHOR Award. Організатори видають нагороду найбільш перспективним новим музичним талантам й сприймають власну премію як гід для тих, хто шукає нову цікаву музику. Цього року до шортлиста потрапила й Alyona Alyona, ставши першою українкою серед номінантів.

.

.

Так організатори описують Олену на сайті премії: «Хіп-хоп як сила природи: Олена Савраненко, що співає під псевдонімом Alyona Alyona, репує своєю рідною українською мовою. І як течуть її слова, шиплять, крутяться, падають і вибігають? Одним словом, вау! Масивний, динамічний драйв, поставлений на темні ритми, що качають. Alyona Alyona вже є зразком для наслідування в Україні, а їй лише за двадцять. Її відео, в яких вона з гордістю танцює як королева вулиці на тлі житлових районів свого рідного міста Баришівка, або зображує зразок казкового матріарха в антиутопічному світі, дивляться мільйони глядачів».

.

.

«Alyona Alyona обходиться без роскоші та помпезності. У своїх піснях вона вважає за краще розповідати про жінок, що виходять за рамки звичайних бьюті-кліше («Рибки»), або молодих людях, які оплакують ситуацію в Україні й залишають країну («Я покидаю свій дім»)»,додають організатори ANCHOR Award.

.

.

Окрім Alyona Alyona, серед номінантів музиканти з Великобританії, Нідерландів, Норвегії та Китаю. Щоб виграти, співачці доведеться двічі виступити у Гамбурзі: спочатку підкорити відвідувачів фестивалю Reeperbahn, а потім – експертне журі.

.

Бажаємо успіху!

Рекомендуем почитать

Будущий электрокар McLaren

Урок от Наоми Кэмпбелл: как ухаживать за собой во время перелетов

О журнале MILLION №4