Автор: MILLION
18 Лют. 2022

Про те, як заробити мільйони на ідеї. Історія Роджера Адамса

Ось буває сидиш одним, здавалося б, самим звичайним днем, нічого не підозрюєш, спостерігаєш за перехожими та, раптом, в голову приходить ідея, яка здатна повністю змінити життя, головне дати цій ідеї реалізацію.
Наша сьогоднішня історія про самого звичайного лікаря, який перетворив фантазію в реальність, подарував багато радості молоді, став мільйонером і родоначальником молодіжної субкультури.

Знайомтеся, Роджер Адамс, творець кросівок-роликів Heelys.
Лікарем, правда, Роджер був недовго, тому що не припала до душі йому ця спеціальність, і він залишив лікарську справу, заради того, чим любив займатися в юні роки — практично весь свій час він проводив з друзями в скейт парку, катаючись на роликах. У батьків Роджера був свій скейтпарк, і вже в 9 місяців він почав освоювати ази катання.

Фото: www.heelys

Правда, він ще не знав яким дивним чином життя приведе його до цього.
Одного разу, спостерігаючи за тим, з якою радістю хлопці катаються на роликових ковзанах і скейтах, ніби окрилені, забуваючи про все на світі, розганяючись і виконуючи різні трюки, він помітив сумне обличчя хлопчика, який складав свої ролики в рюкзак і з похиленою головою віддалявся звичайним кроком.
Ця емоція хлопчаки настільки вразила Роджера, що він задумався: «А що, якби ролики й взуття були поєднані? Скільки радості було б у хлопців, а клопоту від перевзування значно менше, коли твої розваги завжди з тобою, тобто на тобі».
Звичайно, ця ідея була лише скороминущим спалахом, про яку він швидко забув, але ввечері він знову згадав обличчя того сумного хлопчика і вирішив, що пора братися за справу.
Роджер купив кілька десятків пар дешевих кросівок, і у власному гаражі намагався спроєктувати взуття, яке при можливості могло б трансформуватися в ролики — зручне для ходьби та ідеальне для катання.
Не відразу він зрозумів, як змайструвати такий трансформер, і вся партія цих дешевих кросівок потрапила в сміттєвий контейнер.
Але завзятість Роджера дала свої результати — він спроєктувати кросівки на коліщатках і тут же запатентував своє дітище.
Перша пробна партія розлетілася миттєво. Молодь активно скуповувала унікальне взуття, яке мало того, що зручне і стильне для повсякденного носіння, так ще й набирає швидкість до 50 км / год!
За цією партією пішла наступна, тут же знайшлися інвестори, які побачили світле майбутнє за унікальним товаром, а Роджер продовжував удосконалювати унікальні кросівки. Через 7 років загальний обсяг продажів у світі перевищив 10 млн пар.

Фото: www.heelys

Зараз кросівки Heelys можна купити в п'ятдесяти країнах світу.
Молодь настільки полюбила винахід Роджера, що навколо цього народилася ціла субкультура, а по всьому світу стали проводитися змагання на швидкість і трюки в кросівках Heelys.
Що не дуже сподобалося американським викладачам, які домоглися заборони на носіння кросівок-скороходів в навчальному закладі. Адже хлопці стали тренуватися всюди де бувають: в кафе, на площах, школах і університетах.
Роджер Адамс навіть і уявити не міг, що той день, коли він побачив сумного хлопчика, який упаковував свої ролики, стане ключовим в його житті. Про свій успіх пан Адамс каже: «Якби я слухав багатьох, які говорили мені — ні, ти не зможеш це зробити — я б з цим не впорався. Є сила в вірі — йдіть за своїми мріями!». І ще одна його порада всім, хто хоче почути: «У світі стільки різних закритих дверей — шукайте свою і відкрийте її!». Слід прислухатися до мультимільйонера, який створив себе сам. Саме тому Heelys славляться своєю позитивною енергетикою і приносять щастя всім, хто на них катається!
Якби Роджер проігнорував світлу ідею, яка спалахнула в той момент в його голові, навряд чи кросівки принесли б йому мільйони, а молоді захоплююче активне заняття.

Рекомендуємо почитати

SpaceX запустит пассажиров на Crew Dragon для космических приключений

Rolls-Royce планує продати ядерний бізнес французькій компанії

Самые богатые женщины США — 2019