Автор: MILLION
26 Вер. 2021

Проект першого в світі космічного готелю

Космічний туризм стане абсолютною реальністю до 2025 року, якщо будуть реалізовані амбітні плани щодо космічної станції Von Braun, обслуговування якої хоче покласти на себе компанія SpaceX. Тім Алаторре, старший архітектор космічної станції, ще в 2019 році презентував проект космічного готелю.

В готелі встановлять штучну гравітацію для комфортного перебування гостей. Наприклад, відвідувачі зможуть приймати душ, ходити в бар і займатися спортом. Творці проекту розраховують, що до 2025 року число гостей, які відвідують станцію, досягне близько сотні в тиждень.

Дизайн космічного готелю заснований на концепціях Вернера фон Брауна, розроблених в 50-х роках XX століття. Конструкція являє собою колесо, що обертається діаметром 190 метрів, навколо якого встановлено 24 окремих модуля, оснащених спальними місцями і окремими кухнями.

Інтер'єр готелю буде виконаний з використанням натуральних матеріалів і квітів. Представники фонду відмовилися від футуристичного дизайну на користь затишного декору, який був би комфортнішим для відпочиваючих. Планується, що деякі модулі готелю продаватимуться в якості приватних резиденцій або здаватимуться в оренду.

Джерело: AD  
Фото: Tim Alatorre

Рекомендуємо почитати

Анна Добриднєва: «Спокушай і володарюй»

ROLEX — гений, заключeнный в пяти буквах

Колекцію Барбі поповнили образи видатних жінок світу