Автор: MILLION
28 Авг. 2019

«Пакт» про дотримання принципів стійкої моди підписали 32 компаї

Угоду про дотримання принципів стійкої моди у своїй роботі підписали 32 світових fashion-компанії. «Модний пакт» ухвалили напередодні саміту G7 у французькому Біарриці.
Пакт підписали Armani, H&M Group, Kermer, Hermes, Ralph Lauren, Stella McCartney та десятки інших компаній, якій володіють понад 150 торговими марками.

.

.

Ініціатором створення пакту виступив президент Франції Еммануель Макрон та генеральний директор Kering (конгломерату, що володіє Gucci, Balenciaga, Saint Laurent, Alexander McQueen та ін.) Франсуа-Анрі Піно. Макрон доручив Піно зібрати коаліцію фешн-компаній, які змогли б поручитися за виконання умов пакту та відповідати його цілям. 

.

У документі йдеться про діяльність, яку будуть скеровувати на стримування глобального потепління. Модні бренди мають до 2050 року зменшити до нуля викиди парникових газів. Також fashion-компанії мають займатись відновленням біорізноманіття й екосистем. Компанії-підписанти мають стежити за охороною і станом світового океану. Для цього пропонують до 2050 року відмовитися від поліетиленових пакетів і максимально – від пластику.

.

Джерело: vogue.com

Рекомендуем почитать

McLaren Automotive представил новаторские модели Elva и 765LT

Как избежать эмоционального выгорания, создавая свой бизнес?

Лицом Chanel Beauty впервые стала трансгендерная модель