Автор: MILLION
30 Окт. 2019

Google та квантова перевага

Компанія Google оголосила про досягнення квантової переваги в світі. Технологічному гіганту вдалося створити і успішно випробувати комп'ютер нового покоління, здатний виконувати завдання, що виходять далеко за межі можливостей сучасних пристроїв. 

 

Зазначається, що мікропроцесор Sycamore може за 3 хвилини і 20 секунд зробити обчислення, на які у найпотужнішого з наявних суперкомп'ютерів потрібно 10 000 років. Google стверджує, що її технологія змінить світ.

 

«Квантові комп'ютери не тільки дозволять нам досягти безлічі практичних завдань і змінити світ на краще, але і дозволять зрозуміти всесвіт набагато глибше. Звичайні процесори на таке не здатні», сказав генеральний директор Google Сундар Пічаї.

 

Звичайні процесори, про які говорить Пічаї – це ті, що встановлені в нинішніх ноутбуках, смартфонах або ПК. Вони працюють в двійковій системі, тобто оперують нулями і одиницями. Квантові ж комп'ютери «говорять» мовою кубітів. Вони можуть бути рівні і нулю, і одиниці одночасно. Тобто квантові комп'ютери можуть обробляти великі обсяги даних паралельно, тоді як звичайні машини працюють послідовно.

 

Джерело

Рекомендуем почитать

Украинская инсталляция на Burning Man 2019

Леди Гага без фотошопа. Тизер косметического бренда Haus Beauty

Серйозний конкурент для Tesla: перший суперкар Porsche Taycan