Автор: MILLION
31 Окт. 2019

Мобільний додаток, який підказує, як рятувати світ

Максим Леру (Maxime Leroux), здавалось би звичайний студент із Франції. Але все не так просто, хлопець розробив власний мобільний додаток OneSave/Day, який щодня підказує, як маленькими діями можна врятувати планету від змін клімату.

Максим вивчає міжнародний менеджмент і сталий розвиток в Марселі, що на півдні Франції. Раніше він не був активістом із захисту клімату та не розробляв додатки. Утім, кілька місяців тому під час літніх канікул побачив багато новин про кліматичні зміни й усвідомив катастрофічність ситуації.

«Я був шокований і вирішив діяти. Єдина проблема, з якою я зіткнувся, полягала в тому, що я уявлення не мав, що можна робити щодня, щоб вплинути на ситуацію і пом’якшити зміни клімату»,  зазначив юнак. 

Як працює додаток?

Додаток OneSave/Day щодня о 10 годині ранку надсилає користувачеві невелике завдання – Save (Зберегти), яке не потребує значних зусиль чи ресурсів. Після завершення завдання ви натискаєте на кнопку «I Did It» («Я зробив це»), і зможете дізнатись, скільки людей також прийняли цей виклик. Це мотивуватиме вас продовжувати дії, і, як наслідок, дозволить сформувати корисні екологічні звички. Юнак вважає, що додаток дозволить користувачам сформулювати lifestyle майбутнього, спрямований на мінімалізм та турботу про навколишнє середовище.

Які завдання пропонує виконати додаток?

Додаток пропонує докласти зусилля для вирішення проблем забруднення, надмірного споживання тощо. Усі, хто встановлює цей безкоштовний додаток, отримують завдання, наприклад, вимкнути всі зайві електричні прилади в оселі, утриматися від онлайн-шопінгу чи підтримати місцевих виробників продуктів харчування.

Додаток можна завантажити в App Store та Google Play.

Джерело

Рекомендуем почитать

Эмоциональный интеллект: как его применить в коммуникации с аудиторией

Дмитро Поліщук і Ксенія Гончарова: кожен сам має визначити, чим і для чого він живе

Сверхзвуковой самолет Spike S-512 сократит время перелета в два раза!