Автор: MILLION
10 Янв. 2020

Дизайн на MILLION від Олександри Штаній-Медяник, співзасновника Європейської Школи Дизайну

Олександра Штаній-Медяник, співзасновник і творець Європейської Школи Дизайну

Наш будинок – це наш театр, театр ілюзій або комфорту, комедії або мелодрами, усамітнення або дружніх зустрічей, або всього потроху. Але найголовніше – це те, що ми здатні створювати неймовірні декорації в своєму театрі – усвідомлені інтер’єри! І це не просто гарна картинка, а, дійсно, органічно функціональні, раціональні зонально, стильні по наповненню, психологічно орієнтовані за кольором простору інтер’єри.

Колір відіграє неймовірно важливу роль в інтер’єрі як естетична компонента і візуалізація заданого стилю, але є й прихована функція – вплив кольорів на домочадців на підсвідомому рівні. Проаналізувавши темпераменти і психотипи всіх членів родини, а також розібравшись зі своїми бажаннями, інтер’єр можна не просто «розфарбувати», а використати колір в ньому як приховану «зброю», яка в деяких просторах створює ілюзію спокою і умиротворення, а в якихось – додає сили і впевненості у собі. Червоний колір не варто використовувати в чистому вигляді холерикам, а глибокий синій – меланхолікам. Гіперактивним дітям для кімнати краще вибрати небесно-блакитний або колір соковитої зелені, а надмірно спокійним – використати жовтий або помаранчевий в декорі і аксесуарах. Ці кольори також допоможуть додати романтики або пристрасті в подружнє життя або налаштувати себе на конструктивну хвилю в робочому кабінеті.

Правильно витриманий стиль в інтер’єрі – сьогодні вже неактуальне поняття. Інтер’єрний стиль створюється для господарів житла, враховуючи їх потреби. Дизайнерський професіоналізм зараз дуже актуальний, оскільки дизайнеру необхідно зібрати в гармонійну єдність всі «подобається» і всі «хочу», щоб створити особливий індивідуальний простір, який буде поза межами чистого стилю та тенденцій. Такий інтер’єр буде актуальний і завтра, і післязавтра. Я – за усвідомлені і достеменно продумані інтер’єри! За інтер’єри зі здоровим глуздом і своєю філософією!

           

Унікальна можливість від Європейської Школи Дизайну

Для читачів журналу діють спеціальні умови за промокодом – знижка 10% на будь-який напрямок: дизайн інтер'єру, дизайнер-декоратор, предметний дизайн, ландшафтний дизайн, графічний дизайн або fashion-дизайн.

Переходьте на сайт eds.ua, вибирайте напрямок і вкажіть в заявці промокод MILLION.

Жити – означає творити!

Європейська Школа Дизайну – перший в Україні творчо-освітній центр, спрямований на системну та комплексну бізнес-підготовку дизайнерів європейського рівня, згідно з міжнародними стандартами професії.

Дізнатися більше про програми, подивитися роботи випускників, почитати відгуки, поставити запитання або забронювати місце в групі можна на сайті або за тел.: (044) 331-37-00, (044) 331-37-08.

Олександра Штаній-Медяник, співзасновник і творець Європейської Школи Дизайну

Рекомендуем почитать

Кристиан Лубутен рассказал о предстоящей выставке в Париже

Самые богатые женщины США — 2019

Принципы сбалансированного питания Ульяны Супрун