Автор: Nana Chkheidze
17 Авг. 2019

Усвідомлення…

Усвідомлення себе, свого призначення, своєї сили, свого щастя. Усвідомлення – це найважливіша умова для побудови продуктивного життя. Людина, яка не усвідомлює будь-що, схожа на ту, що спить. Вона блукає у снах, не розуміючи їх сенсу, не знаючи, де вони закінчуються, не маючи можливості вплинути на хід подій. Така людина відчуває страх і збентеження. Вона слабка і розгублена, наче маріонетка у чужій грі.

Усвідомлення – це як щасливе пробудження, звільнення від нічних жахів. Прокинувшись, людина розуміє, що вона є господарем своєї долі, і починає будувати своє життя. Вона відчуває величезний приплив енергії та ентузіазму, ставить перед собою мету, будує плани дій, щоб її досягти, і починає трудитися. Її вже не лякає незвідане, тому що вона зрозуміла, що є архітектором своєї долі. Зазвичай, не кожному вдається завершити те, що вже розпочато, так само як не кожному альпіністу вдається підкорити саму високу вершину. Але усвідомлення того, що ти чітко зрозумів власну мету і рухався по особисто обраному тобою шляху, усвідомлення того, що ти відчував свою силу, був вільним у своїх діях, дає відчуття величезного задоволення.

Отримувати задоволення від того, яким ти насправді є, від свого життя, від результатів своєї праці –  хіба це не щастя? Відчуття повної свободи вибору і вміння цією свободою скористатися – це величезний подарунок для людини. Обмеження, умовності і упередженість – це в'язниця для душі. Зазвичай, вони допомагають тримати у шорах людей темних, не свідомих. Але, знаходячись під таким тиском, ці люди такими й залишаться до кінця своїх днів.

Людину потрібно розвивати і виховувати, а не нищити і тримати в страху. Перш за все, це завдання стоїть перед батьками і близькими людьми. Людина володіє двома інструментами, за допомогою яких може подолати будь-які перешкоди на життєвому шляху. Це віра і любов.

Рекомендуем почитать

Миллиарды подписчиков, миллионы лайков и тысячи комментариев: кто в instagram самый влиятельный?

Топ-5 секретных мест старушки Европы

Для семейного отдыха или работы: моноблок Lenovo ideacentre A340