Автор: Tatiana Nezhinskaya
05 Сен. 2019

Володимир Соболевський: «Сучасна стоматологія – це комфорт і професіоналізм»  

Здавалося б, засновник власної клініки Володимир Соболевський мав би говорити про свою роботу та про свій бізнес. Але ж ні – успішний лікар говорить про те, що робота для нього завжди була улюбленим хобі, а гроші не повинні бути самоціллю, коли твоїм покликанням є порятунок людей від болю. Вважаєте, що це занадто просто й очевидно? Але ж подивіться навколо – така «простота» дається далеко не всім.

 

Володимире, «подорож» вашою сторінкою у Facebook виявилася для мене нелегкою. Вона просто рясніє постами про вашу професійну діяльність. І у мене виникло одразу два питання. Чому, як вам здається, люди продовжують боятися стоматологів, хоча вже давно не боляче? І чому ви обрали саме цю професію? Адже коли ви починали, процедури були ще болючими…

Людям взагалі властиво боятися лікарів, і навряд чи є ті, кому подобається лікуватися апріорі. Але насправді потреба в стоматологічній допомозі є колосальною. Частково це відгомони неякісного і непрофесійного лікування в минулому, а частково це зумовлено фінансовими витратами і постійним відкладанням проблеми самими пацієнтами. Адже не секрет, що у більшості випадків люди звертаються до стоматолога тоді, коли вже з’явився біль. А якщо не болить – значить, і проблем немає.

Насправді ж поява болю означає, що організм просить про термінову допомогу, сигналізуючи, що вже не в змозі впоратися з проблемою самостійно.

Сучасна стоматологія – це комфорт, професіоналізм і максимально безболісні маніпуляції. А здорові зуби – запорука здоров'я всього організму!

З приводу вибору професії… Я мріяв стати лікарем, хірургом загальної практики. На стоматологічний факультет вступив випадково і дуже непокоївся з цього приводу. У мене теж були не найкращі спогади про радянську стоматологію (посміхається).

Але зараз я займаюся улюбленою справою. Ось вже 20 років, як я у стоматології, і 14 з них я проводжу хірургічний прийом, який включає в себе імплантацію зубів, нарощування кісткової тканини та інші операції. На сьогоднішній день це основний напрямок роботи нашого стоматологічного центру.

 

Багато людей зараз обговорюють необхідність медичних реформ. На мій погляд, стоматологія – це та галузь, яку можна вважати найуспішнішою в нашій країні. В чому секрет?

Стоматологію давно зробили приватною. І, не дивлячись на всі мінуси, сам ринок зробив її конкурентоспроможною. Рівень матеріально-технічної бази мого стоматологічного центру може дати фору більшості клінік в найрозвиненіших країнах. І повірте, такі центри в Україні непоодинокі.

Думаю, як тільки у нас з'явиться достатня кількість приватних клінік загального профілю (як це і є у всіх країнах), наша медицина прокинеться. Змінити ж ментальність в стінах державних установ – завдання вкрай складне!

Стоматологія асоціюється з технологіями. Розкажіть, що нового взагалі з'явилося, і як це може поліпшити наше життя?

Як мінімум, раз на місяць я відвідую курси, конгреси, виставки – і вдома, і за межами України. Всі новинки, інструменти, обладнання та методики в найкоротші терміни з'являються в нашому центрі. Тільки в цьому році з новинок ми придбали електронну анестезію – для максимального знеболювання, внутрішньоротовий зварювальний апарат – для максимально швидкого і надійного протезування пацієнтів після імплантації, новітній комп'ютерний томограф від фірми Planmeca (Фінляндія), відбілюючий апарат Beyond (США). І це далеко не повний список.

Стоматологія – галузь медицини, що швидко розвивається, і я радий, що ми можемо запропонувати своїм пацієнтам найкращі послуги. На сьогоднішній день всі прагнуть до мінімальної кількості відвідувань і мінімізації втручання!

І якщо раніше, щоб замінити повністю відсутні 32 зуба на імпланти і коронки, потрібно було 6-12 місяців і близько 20 імплантів, то зараз ми готові зробити це за кілька днів, а іноді й швидше, встановивши від 8 до 12 імплантів максимум. Все змінюється, стає доступнішим і надійнішим завдяки масовості.

Чи не входять в протиріччя бізнес і лікування? Як ви поєднуєте альтруїстичне бажання допомогти людині з інтересами вашої клініки?

Для мене робота – це в першу чергу хобі, і я ніколи не йду на угоду з власною совістю. Саме тому в нашому центрі 6 кабінетів обслуговують понад 100 пацієнтів щодня. Для мене стоматологія ніколи не була бізнесом, а ціна кожної маніпуляції аргументована і має чіткі рамки.

Я переконаний, що хороший лікар не може бути бідним, не тому що дорого бере за свої послуги, а тому що пацієнт хоче платити йому більше, оцінюючи отриманий результат.

З приводу клініки, хочу вам задати наступне питання. Видно, що Ви проводите багато часу з колегами. І не тільки на роботі, але й поза нею. Як ви працюєте і як відпочиваєте?

Я дуже багато їжджу на курси і семінари, читаю лекції в Україні і за кордоном. Це дає мені можливість залишатися на гребені хвилі і максимально швидко впроваджувати все нове в свою практику! Іноді, якщо ці заходи проходять в США, Японії або Південній Кореї, мені вдається затриматися на декілька днів і відпочити до або після заходу.

Я дуже люблю дайвінг, тому намагаюся кілька разів на рік вирватися попірнати. Це дає мені можливість відволіктися і розслабитися. Спілкування з колегами – це завжди обмін інформацією, напрацюваннями та навичками, і для будь-якого фахівця це є безцінним.

У вашому щільному графіку є місце для захоплень? Як ви проводите свій вільний час?

Я звик жити в такому темпі: на роботі – з 8.00 до 19.00, потім кілька годин в день приділяю консультаціям у Facebook, на форумах і т.д. Я люблю свою роботу, і мені складно уявити, що я міг займатися чимось іншим!

Вільний час – це підводне полювання, дайвінг, час з сім'єю і друзями.

 

Моє традиційне фінальне питання: про що я вас ще не запитала, а вам би хотілося про це розповісти?

Хотілося б повернутися до теми імплантації зубів, адже саме це є основним аспектом роботи центру. Ми оперуємо в окремому операційному блоці, який оснащений за останнім словом світової медичної техніки.

На сьогодні мною встановлено більше 18 000 імплантів! А взагалі за рік ми встановлюємо понад 1500 імплантатів і проводимо більше 1000 стоматологічних операцій.

Адреса клініки Володимира Соболевського
м. Черкаси, бульвар Шевченка 150.
(099) 103-00-00
(068) 103-00-00
(0472) 50-02-02
Пн.-пт. с 9.00 до 18.00
сб. с 9.00 до 13.00
e-mail: 24implant@gmail.com
sobolevskyy.com

Рекомендуем почитать

Как избежать эмоционального выгорания, создавая свой бизнес?

Курорт стоимостью 12 миллионов долларов: Casa de Campo Resor & Villas 

50 000 000 - стільки дерев планує посадити бренд Timberland