Автор: MILLION
19 Ноя. 2019

Давид Бен Нун: Як правильно обирати діаманти та де їх варто купувати

Прикраса з діамантами – ідеальний подарунок. Як зазначила неперевершена Мерілін Монро: «Всі заслуговують на право сяяти». Вдало підібрані ювелірні прикраси роблять образ яскравішим. Жінки, як і завжди, прагнуть до розкоші, що здатна підняти настрій і самооцінку, розставити акценти та привабити до себе захоплені погляди. До того ж, і вечір здається прекраснішим, коли навколо виблискують діаманти. Як же правильно їх обрати та де варто їх купувати, нам розповідає віце-президент Асоціації ювелірів України, Президент алмазної компанії UDC Ukrainian Diamond Center Давид Бен Нун.

Як довго Ваша компанія працює на українському ринку?

Компанія UDC Ukrainian Diamond Center понад 20 років займається ограновуванням алмазів і продажем діамантів, успішно працює в галузі створення ювелірних виробів з ними. У нас Ви можете обрати діамант будь-якого кольору (FANCY включно), будь-якої чистоти, форми ограновування та ваги із запропонованого переліку, а також власного ограновування зі світовими сертифікатами якості. Керівники компанії UDC Ukrainian Diamond Center є дійсними членами Ізраїльської діамантової біржі.

Як правильно обрати діаманти?

У всьому світі діаманти оцінюються за системою «4С», яка є міжнародним стандартом: colour (колір), clarity (чистота), cut (ограновування) та carat (вага), що дозволяє визначити, наскільки камінь близький до досконалості.

Яких кольорів бувають діаманти?

Діаманти можуть мати практично будь-який колір: жовтий, коричневий, помаранчевий, рожевий, червоний, зелений і синій. Кожний кольоровий діамант є не лише рідкісним дорогоцінним каменем, але й дуже модним. Налічується близько 250 відтінків кольору діамантів. Найціннішими вважаються кольорові діаманти червоного та синього відтінків. Вони найдорожчі та найрідкісніші. Чорні діаманти не є фантазійними, але вони також дуже рідкісні та унікальні.

Де варто купувати прикраси з діамантами?

У роботі з діамантами дуже важливо бути прямими та чесними. Наші клієнти завжди впевнені, що отримають правдиві пояснення щодо якості та характеристик каменів, тому що ми маємо П'яте С – сертифікат до ювелірних виробів. З особливою гордістю відзначаємо, що ми володіємо унікальним та найбільшим в Україні шоу-румом з прикладами готової продукції та широким асортиментом виробів, який розташовано в центральному офісі UDC Ukrainian Diamond Center. Ми активно розвиваємо роздрібну мережу ювелірних магазинів, які спеціалізуються на виробах з діамантами. Ми створюємо красу, роблячи діаманти більш доступними для подарунків близьким і коханим. Дуже цінуємо та любимо прекрасну половину людства – жінок. З виробами Ukrainian Diamond Center життя стає більш яскравим і прекрасним!

Diamonds are forever!  

Рекомендуем почитать

«Эмми-2019»: кто заслужил премию? Мини-сериал «Чернобыль» получил целых три.

Что делать когда не хватает мотивации?

Наталія Романюк, учасниця конкурсу Mrs. Ukraine International: «Участь у конкурсі — це велике зростання мене як особистості, це самодисципліна, формування конкретних запитів та їх чітка реалізація, це боротьба зі страхами і запереченнями».