Автор: MILLION
15 Июн. 2021

Blogger Awards 2021: у Києві нагородять найкращих інфлюенсерів України

20 червня о 18:00 відбудеться четверта Всеукраїнська церемонія нагородження блогерів в різних номінаціях. 

Цього року будуть обрані найкращі блогери в номінаціях «Топ-блогер», «Найкращий експертний блог», «Найкращий lifestyle-блог», «Food-блогер», «Найкращий блогер-телеведучий», «Найкращий зірковий блог» та в інших. Найкращих блогерів обирає аудиторія, яка протягом трьох тижнів голосує за улюблених інфлюенсерів та підтримує їх у номінаціях на сайті blogerzone.com/bloggersawards2021

Цього року в номінації потрапили не тільки інстаграм-блогери, а і телеведучі, співаки, зірки. Наприклад, у номінаціі «Накращий зірковий блог» Катя Осадча, Злата Огнєвіч, Леся Нікітюк, Ольга Сумська, Олександр Педан, Юрій Ткач, а на звання «Найкращий блогер-співак» номіновані Артем Півоваров, Анна Трінчер, Jerry Heil, Олег Кензов та інші. 

Ведучі заходу: телеведуча та блогер Монро та Катя Краснікова - теле і радіо ведуча, ведуча весільної церемонії в проекті «Одруження наосліп» на каналі 1+1.

Церемонія нагородження відбудеться у Grand Admiral resort&spa. Спеціальні гості: Злата Огнєвіч, Артем Півоваров, Остап Панчішин, Данієль Салем, Богдан Юсипчук та багато інших. 

Партнери заходу: страхова компанія ЕКТА, професійна косметика LuxLiss, PRX Терапия від компанії WiQo med та Rocket — український сервіс доставки. 

Організатори заходу: BlogerZone, Tysovka Blogerov.

Дата та місце проведення: 20 червня 2021; 18:00; Grand Admiral resort & spa, м.Ірпінь, вул.Варшавська, 116.

Рекомендуем почитать

Один из самых загадочных актеров Голливуда порадовал поклонников свежими фото

Индекс Монатика и деньги за опоздания: украинские топ-менеджеры поделились факапами на IT FuckUp Nights by EASE

Провісниця Засіма: «Я завжди відчувала в собі щось особливе»