Автор: MILLION
05 Янв. 2020

Дует AL'Pachino: «Наші пісні проникнуть в душу кожного слухача»

Молоді, талановиті, амбітні, сучасні – саме такі учасники новоствореного r&b дуету AL'Pachino Павло Кулік та Аліна Кошляк презентують Україні новый яскравый сингл, котрий нікого не залишить байдужим. Артисти розповіли Lady Million про історію створення дуету, творчі плани та цілі на майбутнє.

 Розкажіть, будь ласка, як ви познайомилися, та коли саме виникла ідея створення дуету?

Павло: Я побачив Аліну в одному з караоке-клубів міста Дніпро. Вона виконувала пісню, яка запала мені в душу та дуже запам’яталася. Через деякий час я побачив її акаунт в Instagram і вирішив написати. Запитав Аліну, чи має вона якесь відношення до творчості, чи це просто хобі. Відповідь не змусила себе довго чекати. Аліна сказала, що шоу-бізнесом професійно не займається, але якщо в мене є цікава пропозиція, то чому б її не обговорити. Так ми і познайомилися.

Аліна: Ми зустрілися в музичній студії, і Павло розповів мені про свою сферу діяльності, здобутки, плани… Це мене зацікавило, але я взяла тайм-аут на обдумування. Через деякий час ми знову побачилися, і я запропонувала створити дует. Ось так спонтанно з’явилася ідея створити групу AL'Pachino.

Чи працювали ви в дуеті раніше? Які переваги або складнощі бачите в цьому?

Аліна: В дуеті ніколи не працювала. Труднощі для того і існують, щоб їх долати. У нас професійна та ефективна команда, яка не боїться труднощів і легко долає будь-які перешкоди.

Коли ви вирішили пов’язати своє життя з музикою?

Аліна: У житті кожної людини музика грає особливу роль. Вона супроводжує нас від самого народження. Мені здається, що дуже складно знайти людину, яка байдуже ставиться до музики. Адже вона надихає людей, нагадує про якісь важливі події з життя, мотивує, піднімає настрій. Після знайомства з Пашею я подумала: чому б не спробувати пов’язати своє життя з музикою професійно та назавжди? Отже, прийшов час для втілення в життя саме цієї ідеї.

Павло: В музичній сфері я вже з 2016 року. Відразу визначив для себе певний рід діяльності, поставив собі завдання і став музичним продюсером.

Зараз український музичний ринок досить конкурентний. Сформувався великий пул українських зірок та нових виконавців. Чим дует AL'Pachino планує вирізнятися та дивувати слухачів?

Павло: Так, дійсно, зараз музичний ринок переповнений і відомими, улюбленими артистами, і новими талантами. Наш дует спрямований на аудиторію, яка розуміє життя та його сенс в цілому. В нашій музиці та текстах абсолютно кожен слухач зможе знайти рядки та емоції зі свого життя. Наша творчість висвітлюватиме ті моменти, котрі кожна людина неодноразово переживає в своїй душі.

Стиль реп та r&b зараз знов на піку популярності. Ким з українських та закордонних виконавців надихаєтеся?

Аліна: В мене немає фаворитів серед музикантів. Я слухаю музику абсолютно різних стилів і жанрів. Мода в цьому випадку для мене не має значення. Пісня або подобається, або ні. Не важливо, хто її співає і в якому жанрі.

Павло: Я слухаю дуже багато різної музики, але, звичайно, я дивлюся значно глибше, ніж звичайний слухач! Мене завжди цікавив творчий шлях артиста, я ціную тих артистів, які самі себе зробили. А таких небагато…

Які ваші музичні амбіції? Про який успіх дуету AL'Pachino мрієте?

Павло: Амбіції дуже великі, такі ж, як і вимоги до самих себе. Ми несемо відповідальність за те, що створюємо, саме тому робимо виключно якісний продукт. Успіх проекту – це, безумовно, щедрі оплески наших потенціальних слухачів! Хочеться, щоб наші роботи, як і ми самі, увійшли в історію музичного виробництва. Створити пісню зовсім не складно, а от створити шлягер, який будуть співати декілька десятків років, – це завдання номер один.

В якому стилі ви плануєте створювати сингли?

Аліна: Основний акцент робимо на речитативи та, напевно, на ліричні балади, розповіді про життя. З вокальними нотками та сильним емоційним посилом.

Які ваші творчі плани на найближчий час? Чи плануєте концерти, запис альбому?

Аліна: Якісне та ефективне продюсування не передбачає відповіді щодо всіх творчих планів, тому поки що це залишиться за кадром.

Павло: Вже зараз ми порадуємо читачів нашим новим треком, який, ми впевнені, зможе проникнути в душу абсолютно кожного нашого слухача і залишиться в ній назавжди!

Рекомендуем почитать

Занурення в світ океану з фотографом Нолан Омура

Потрясающие пейзажи из еды от Карла Уорнера

Последний особняк позолоченного века в Манхэттене