Автор: MILLION
05 Ноя. 2019

Гурт ADAM зіграв великий сольний концерт в Києві

3 листопада в столичному клубі Atlas з аншлагом відбувся великий сольний концерт київського неосоул-гурту ADAM. Виступом музиканти завершили першу частину всеукраїнського туру #ІзіМані.

Улюблені хіти, яскравий віджеїнг, сексуальні танці, спеціальний гість та прем'єра нового треку - всі присутні запам'ятають цей концерт надовго, а енергії, якою обмінялися музиканти зі своїми слухачами, всім без винятку вистачить ще мінімум на рік вперед.

Музиканти подарували глядачам улюблені пісні "Люба", "Танцюй, мила", "Таку як є", "Рвань Рве", "Потреба" та інші, а також вперше для київської публіки виконали сингл "На тілі", презентація якого відбулася минулого місяця.

"Концерт вийшов офігенний! Ми наповнені енергією на рік вперед. Це був дорослий концерт. Ми відчули себе доросліше та впевненіше, ніж на попередніх концертах. Дякуємо вам за цей кайф, наші слухачі! Спасибі, що прийшли та розділили з нами свято! Ми любимо вас!", - поділилися враженнями після концерту музиканти ADAM.

Спеціальним гостем концерту став відомий український музикант і один із засновників гурту "Бумбокс" Андрій "Муха" Самойло. Разом з ADAM Андрій зіграв пісні “Хорошей Дєвочкой Була” та "ТЗ".

Музикантів прийшли підтримати зіркові друзі: Світлана Тарабарова, LAUD, Влад Дарвін, Саша Кольцова, Аіда Ніколайчук, Соня Сухорукова, Христина Храмова (MARU), Ольга Шурова (Pianoбой), Іван Марунич, Леся Патока, Денис Жупник з дружиною Олександрою, гурт Semmar, Микола Матросов, Єгор Гавриленко (гурт [O]), Олександр Лірчук, Євген Костіц (KAZKA, Jamala) та інші. 

Відразу після концерту гурт вирішив зробити подарунок слухачам і анонсувати квартирник, який відбудеться 29 листопада в ДК Masterskaya. Так що у всіх, хто не зміг потрапити на концерт або хоче повторити крутий вечір в компанії ADAM, є можливість насолодитися музикою колективу вже в кінці цього місяця.

Рекомендуем почитать

Swiss ввела промо-тарифы на перелеты из Киева в города США от 400 евро

Новая коллекция украшений Cartier Écrou de

Лицом Chanel Beauty впервые стала трансгендерная модель