Автор: MILLION
16 Дек. 2019

Гурт BrainStorm презентував нову програму «30 музичних історій» в Києві

12 грудня в столичному Caribbean Club Concert Hall з аншлагом відбувся концерт латвійського поп-рок-гурту BrainStorm. Колектив презентував українській публіці нову концептуальну програму «30 музичних історій», яку музиканти підготували до 30-річчя гурту.

«Ми співатимемо трьома мовами, як ми це і робимо завжди. 30 років на сцені - 30 музичних історій сьогодні в Caribbean Club. Велике дякую! Дуже раді всіх вас бачити!», - сказав на початку виступу вокаліст BrainStorm Ренарс Кауперс.

Латвійські романтики виконали найбільш знакові композиції за всю історію гурту. У програму концерту увійшли як головні хіти гурту, серед яких «Maybe», «На заре», «Выходные», «Colder», «Скользкие улицы», «Ты не один», «Контакты», так і нові композиції «Про секс», «К осени» та «Рождество».

Київська публіка дуже тепло приймала музикантів, хором співала улюблені пісні, та навіть після двогодинного концерту не хотіла відпускати гурт за лаштунки, знову і знову викликаючи BrainStorm на біс. Як сказали самі музиканти, вони давно не пам'ятають таких численних викликів на біс.

«Ми любимо такі клубні концерти за те, що можемо побачити кожного глядача аж до останнього ряду. Для нас - це особливий формат, особливі концерти, коли ти в постійному контакті з глядачем. Ми були щасливі бачити людей, які люблять нашу музику і підспівували майже всі пісні! Дуже дякуємо українській публіці за те тепло, яке подарувала нам!», - поділилися музиканти після концерту.

••

 

Серед українських колег по цеху BrainStorm теж виявилося чимало шанувальників творчості гурту. «30 музичних історій» прийшли послухати: лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк, співачка Марі Чеба, музикант Андрій «Муха» Самойло, музикант і ведучий Коля Серга та інші.


Фото: Владимир Бугаенко

Рекомендуем почитать

Хто на Марс? SpaceX презентувала космічний корабель для польотів по Сонячній системі

Анджелина Джоли теперь на YouTube

Нехитрая психология за богатством. 3 Шага, которые помогут увеличить твою прибыль!