Автор: MILLION
18 Дек. 2019

Запрошуємо усіх небайдужих відвідати фотовиставку та підтримати створення «Міста Добра». 

Мета проекту - привернути увагу суспільства до проблеми соціального сирітства, а також  зібрати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра». Автор проекту –  фотографиня Даша Тендітна.

Відвідувачі фотовиставки матимуть змогу послухати мотивуючі виступи знаменитостей про відповідальне батьківство та виховання дітей, а маленькі відвідувачі зможуть взяти участь у численних іграх та майстер-класах. Також заплановано надання відомими особистостями лотів для подальшого проведення інтернет-аукціону. Свою участь у заході вже підтвердили Любов Юнак (Лавіка), Олена Борисова, Світлана Бевза, Даша Малахова, Катерина Єгорушкіна, Олег Скрипка, Іларія та ін. (перелік гостей постійно доповнюється). Музичний супровід заходу – піаніст Майк Кауфман-Портніков.

Фотовиставка дасть змогу зазирнути у два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які втратили маму та живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними. На фото - діти з дитячих будинків, а також - мами з дітьми, яким своєчасно допомогли. 

В Україні понад 100 тис. дітей проживає в інтернатних закладах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім'ях - основні передумови розлучення дітей із найріднішими.

Фотопроєкт показує, що всі ці фактори не є причинами для сирітства, іноді  все, що потрібно для збереження сім’ї - це своєчасна допомога та підтримка родини.

Фотовиставка працюватиме до 12 січня 2020р. 

Запрошуємо усіх небайдужих відвідати фотовиставку та підтримати створення «Міста Добра».

Детальніше про проект «Місто Добра» - за посиланням https://misto-dobra.com.ua/

Рекомендуем почитать

Де в США платять більше всього? 10 компаній із найвищими зарплатами.

Aston Martin представил фирменный вертолет с интерьером суперкара

"Рождественская песнь" Диккенса: первый трейлер