Автор: MILLION
03 Сен. 2019

Гурт Jonathan Livingston зіграє перший сольний концерт у Києві

6 вересня український бароко-поп гурт Jonathan Livingston зіграє свій перший сольний концерт у Caribbean Club Concert-Hall. Колектив виконає пісні з попередніх двох альбомів, а також презентує нові композиції. 

.

Гурт Jonathan Livingston заявив про себе у жовтні 2017 року, випустивши дебютний сингл "Колискова" на лейблі “Masterskaya”. Дебют колективу отримав схвальні відгуки публіки та одразу звернув увагу музичних видань. А вже навесні 2018 року гурт презентував дебютний міні-альбом "Під зеленими осокорами". 

.

.

Навесні цього року відбувся реліз нового ЕР "Хто я?", темою якого стала екзистенційна криза. Альбом схвально оцінили провідні музичні видання, а деякі музичні критики назвали його претендентом на кращий ліричний альбом року. 

.

"Похмурий, як дорога через кладовище, чуттєвий, як перший поцілунок за гаражами, тягучий, як час, який циганка досліджує лінію життя на вашій долоні. Красиво та інколи страшно", - прокоментували міні-альбом "Хто я?" у музичному виданні "СЛУХ". 

.

.

Цим літом склад колективу оновився вже вдруге і в Jonathan Livingston, окрім віолончелі, гітари, клавіш і барабанів з'явились ще контрабас і альт. 

.

“Майбутній концерт у Caribbean Club Concert-Hall - це найбільш значуща подія у творчому житті нашого колективу, яку ми з нетерпінням чекаємо!”, - поділилися музиканти.

.

Насиченість живого інструментала, етно-романтика і чарівна українська мова у піснях Jonathan Livingston – ідеальна атмосфера для того, щоб зануритися в себе. 

.

Купити квитки на концерт можна на сайті.

Зустріч концерту на Facebook.

Рекомендуем почитать

Rolls-Royce планує продати ядерний бізнес французькій компанії

Вадим Петроченко: «Для нашей компании не существует невыполнимых задач»

Королеве 93 года. Почему у нее два дня рождения?