Автор: Iryna Yevchuk
23 Июн. 2020

Mademoiselle: моделями не народжуються, ними стають  

Ірина Євчук, засновниця та власниця модельної агенції Mademoiselle, організатор fashion- показів та яскравих шоу- заходів:

- Хочете бути королевою – поводьтеся, як королева. Хочете, щоб вас помітили – одягніть червону сукню! Мій вигляд – моя візитівка! Краса – це сила, яка надихає і мене, і оточуючих. Це вибір, підказаний серцем, який став для мене стилем життя. Я обрала для себе бути гарною і впевненою, це може зробити кожна жінка.

Головна моя мета – зробити якомога більше дівчат та жінок щасливими. Я впливаю на свідомість багатьох леді, змушую задуматись над, здавалося б, елементарними речами, яким люди часто не надають особливого значення. Проте саме ці прості речі змінюють нас, додають впевненості, адже справжня леді – це цілісна та гармонійна особистість. Вона не тільки гарна, але й насамперед освічена, добра, має відповідні манери, цікавиться життям, легко спілкується з людьми будь-якого статусу.

Для мене портрет особистості – це палітра барв та відтінків, що доповнюють один одного і в поєднанні творять унікальну картину. Саме ця краса і надихнула мене до створення власної модельної агенції Mademoiselle.

Іноді кроки, зроблені вчасно, змінюють усе життя. Я не могла залишатися осторонь, коли є так багато дівчат, які мріють про великий подіум, зйомки, фотосесії. І чудово розуміють, що моделями не народжуються, ними стають. І хоча це постійна і велика робота над собою, я вважаю, що кожна дівчина, незалежно від вибору своєї професії, повинна завжди виглядати як модель.

Я прагну навчити кожну дівчину створювати нову себе, розкривати свої приховані таланти, перетворювати кожну мрію в реальність, не боятися змінювати свій стиль і ставлення до світу. Головне – вірити у власні сили, прагнути до досконалості та успіху, бути в гармонії з собою.

Незважаючи на те, що наш проект молодий (нам лише 3 роки), мої учениці вже досягли успіхів у різноманітних заходах та фестивалях, конкурсах краси та fashion-показах, що відбувалися в містах Західної України.

Одним з моїх особливих проектів є створення та проведення світських заходів, а саме fashion-показів українських дизайнерів.

Вважаю, що кожен проект моди є прекрасною мотивацією для багатьох талановитих дизайнерів, які отримують великий досвід, можуть визначити свій напрямок в дизайні одягу, заснувати новий бренд в fashion industry, розвинути свою ідею і доторкнутися до глибини душі глядачів своїм мистецтвом. А красуні-моделі тільки доповнюють це дійство справжньою феєрією.

Тому запрошую до співпраці талановитих дизайнерів та модельєрів. Якщо Ви молода, красива, енергійна, цілеспрямована, якщо Ви мрієте стати моделлю, працювати з відомими дизайнерами, побачити себе на обкладинці престижного глянцевого видання, пройтися європейським подіумом та відчути на собі спалахи фотокамер, тоді Вам до нас!

Людмила Савків
Анастасія Войчук
Юліана Домашевська
Надія Коржук
Соломія Панько
Євгенія Петровська
Ангеліна Тиновська
Маргарита Платко
Єва Вінярська
Ольга Галига

Весь світ – твій подіум!

Будь особливою з Mademoiselle, підкори свою мрію!

Чекаємо у світі моди, краси і таланту!

Instagram: irinaievchuk
Facebook: Ірина Євчук
Контактний телефон: 050-988-56-58, 067-899-88-66

___

Фото: Ярослав Ориняк
Макіяж: Тетяна Запоточна
Сукня: дизайнер Ірина Зінченко
Прикраси ручної роботи: Alice Crown

Рекомендуем почитать

Топ-7 экстремальных мест для работы за ноутбуком

Тенденции помолвочных колец 2019

Сад наслаждения: высокое ювелирное искусство от Gucci